Tamasha

بهترین مدل شلوار جین برای فرم اندام شما کدام است

چگونه همیشه استایل شیک و بروزی داشته باشیم؟ + نکات ریز ولی مهم برای شیک شدن

چگونه همیشه استایل شیک و بروزی داشته باشیم؟ اغلب زنان بر این باورند که تنها لباس های گران قیمت رمز شیک پوشی و جذاب بودن می باشد.

چگونه همیشه استایل شیک و بروزی داشته باشیم؟ + نکات ریز ولی مهم برای شیک شدن

اغلب زنان بر این باورند که تنها لباس های گران قیمت رمز شیک پوشی و جذاب بودن می باشد،

اما اینگونه نیست و برای تبدیل شدن به یک خانم شیک پوش و جذاب باید برخی نکات را به خوبی رعایت کرد.

بسیاری از خانم ها می پندارند رمز و رز شیک پوشی در پوشیدن لباس های فاخر و گرانقیمت است اما باید بدانید

هر چند این لباس ها تاثیر گذار هستند اما بسیاری از نکات وجود دارد که اگر به آن توجه نکنید هیچگاه شیک و جذاب به نظر نمی رسید.

پس باید به لباس های روزانه تان اهمیت بدهید

یکی از مهم ترین رموز شیک پوشی خانم ها این است که آنها متناسب با اندام خود لباس می پوشند.

برخی از لباس ها برای اندام گلابی شکل و برخی دیگر برای اندام های سیبی شکل مناسبند.

 پوشاک انتخابی خانم های کوتاه قد باید آنها را بلند تر نشان دهند

خانم های تپل و تو پر نباید طوری لباس بپوشند که ، چاق تر دید‌ه  شود.

خانم های شیک پوش تناسب اندام خود را حفظ می کنند و به آن اهمیت می دهند زیرا می دانند اگر اندام متناسبی نداشته باشند حتی اگر لباس های برند و شیک نیز بپوشند چندان تاثیری در زیبایی آنها نخواهد داشت.

یکی از مهم ترین رموز خانم های شیک پوش در لباس پوشیدن انتخاب لباس های ساده است. این خانم ها سعی می کنند مانند سلبریتی ها لباس های ساده انتخاب کنند و در عین حال شیک به نظر برسند.

خانم های شیک پوش بنده مد نیستند و هر لباس عجیبی را که مد می شود را نمی پوشند چون در این صورت، مسخره، وسواسی یا سطحی به نظر خواهید رسید. حتی اگر خریدن لباس هایی مطابق مد برای تان جذاب است از خرید لباسی که مناسب اندام تان نیست یا رنگی که به شما نمی آیند صرف نظر کنید.

توجه خانم های شیک پوش به رنگ لباس :

اگر می خواهید خانم شیک پوشی باشید به رنگ لباس توجه نمایید و لباس هایی را بخرید که به رنگ پوست شما بیاید و طبق آن رنگ لباس هایتان را انتخاب کنید.

خانم های شیک پوش برای اینکه بهترین لباس را انتخاب کنند همراه خود برای خرید فردی خوش لباس و قابل اعتماد (که نظر واقعی اش را به شما می گوید) می برند .

آنها با دقت خرید می کنند و چیزی را می خرند که به تن شان زیبا بنشیندزیرا لباسی که در تن دوستشان زیباست، ممکن است در تن آنها زیبا نباشد.

خانم های شیک پوش برای انتخاب لباس به لباس پوشیدن دیگران توجه می کنند

و برای محیط کارمشابه با پوشش مدیر و همکاران شان لباس های خود را انتخاب می کنند.

خانم های شیک پوش پیش از بیرون رفتن از خانه آب و هوا را چک می کنند و مطابق فصل لباس می پوشند

زیرا پوشیدن صندل در هوای برفی و یا پوشیدن شلوارهای دم پا گشاد در گل و لای روز بارانی عاقلانه نیست.

هر خانم شیک پوشی باید در بین لباس هایش یک پیراهن مشکی داشته باشد.

پیراهن مشکی لباسی است که می توان آن را در اکثر مجالس و مهمانی ها پوشید. رنگ مشکی زیبایی خاص خودش را برای شما به دنبال دارد و شما را لاغر و قد بلند نشان می دهد.

خانم های شیک پوش رنگ های زنانه لطیف، کمرنگ و روشن را انتخاب می کنند

یک استایل شیک با لباس با رنگ های شاد و روشن زیباتر می شوند

زیرا  پوشید‌ن دائم لباس هایی با رنگ های تیره مثل قهوه ای،

طوسی، خاکستری و سیاه یکنواخت و خسته کننده است. توجه خانم های شیک پوش به زیور آلات :

خانم های شیک پوش همیشه جواهرات زیادی از خود آویزان نمی کنند بلکه سعی می کنند بهترین زیورآلات را متناسب با لباسشان انتخاب کنند

زیرا انتخاب یک زیورآلات جذاب شما را زیباتر جلوه می دهد و حداقل ها می توانند به یاد ماندنی باشند. بهترین اکسسوار مناسب تیپ و استایل :

برای شیک پوش بودن باید اکسسوری مناسبی را انتخاب کنید

و بدانید با لباس های مختلف شال و یا روسری مناسب ترین گزینه برای لباستان است و یا برای ست کردن

جواهرات با لباس، گردنبند بهترین انتخاب است یا دستبند.

کیف دستی شیک و با کیفیت خوب

منبع : نمناک

گرداوری : تهران کیوسک

بهترین مدل شلوار جین برای فرم اندام شما کدام است

بهترین مدل شلوار جین برای فرم اندام شما. بهترین مدل برای فرم اندام ساعت شنی. بهترین مدل شلوار جین برای فرم اندام سیب یا گلابی و لاغرها و …

بهترین مدل شلوار جین برای فرم اندام شما کدام است

شلوار جین به جرات می‌توان گفت محبوب‌ترین شلوار نزد زنان و مردان جوان و میانسال برای موقعیت‌های مختلف است. شلوار جین مد روز هر چه که باشد فرقی ندارد، تمام انواع مدل و بهترین و حتی بدترین رنگ شلوار جین در موقعیت‌های مختلف به کار می‌آیند یا به قول معروف کار راه انداز هستند. با این‌همه مهم است شلوار جینی که انتخاب می‌کنید برای اندام شما مناسب باشد. اما می‌دانید بهترین مدل شلوار جین برای اندام شما کدام است؟ در این نوشتار بهترین مدل شلوار جین زنانه برای فرم اندام ‌های مختلف را بررسی می‌کنیم و در مقاله‌ای دیگر به بررسی بهترین مدل‌های شلوار جین مردانه متناسب با اندام شما می‌پردازیم. این مقاله از سرویس سبک زندگی انتخاب شده است. با ما در مجله کوروش همراه باشید.

گاهی اوقات انتخاب شلوار جین مناسب از بین انواع شلوارهای متنوع در فروشگاه های لباس کار سختی است. بعضی از مواقع در فروشگاه های اینترنتی اندازه آن را دقیق قید نمی کنند تا شما قبل از سفارش می توانید نظرات آن را بررسی کنید تا بهترین اندازه را برای خود انتخاب کنید. برای اینکه بتوانید شلوار جین ایده‌آلتان را انتخاب کنید، این مقاله را بخوانید. ما به شما می گوییم هنگام خرید شلوار جین چطور مدل شلوار متناسب با استایل ظاهرتان باشد. بیشتر افراد انتخاب اولشان بعنوان پوششی راحت، اسپرت و بادوام برای تقریبا هر چارفصل شلوار جین است.

straight-leg یا راسته: اگر ریز اندام هستید

این نوع شلوار جین برای کسانی مناسب است که ریز اندام هستند یا دوست دارند پاهای‌شان کشیده‌تر به نظر برسد. در این صورت باسن و شانه‌ها هم متعادل‌تر به نظر می‌رسند. عرض شلوار از بالا تا پایین ثابت است و دوخت شلوار راسته است؛ یعنی دقیقا همان اسمی که برای شلوار در نظر گرفته شده: شلوار جین راسته. شلوار جین راسته یک مدل کلاسیک و همیشه مد روز است و به خاطر شکل و شمایل کلاسیکی که دارد هم مدل شلوار لی اسپرت دخترانه و زنانه می‌تواند باشد و هم مردانه و پسرانه چون جذب نیست و نه گشاد است و نه تنگ.

High reise یا  High waisted یا فاق بلند: اگر فرم اندام شما ساعت شنی است

به عقیده کارشناسان مد اگر فرم بدن شما ساعت شنی است و استخوان لگن شما بزرگ و پهن است بهتر است پاها را کشیده‌تر نشان بدهید. پس بهترین مدل شلوار جین برای اندام ساعت شنی شلوارهای فاق بلند هستند. شلوار فاق بلند برخلاف شلوار فاق کوتاه خط کمر را بالاتر از چیزی که هست نشان می‌دهند و همین مسئله باعث می‌شود که هم بلندتر به نظر برسید و هم پاها نسبت به بالا تنه بلندتر نشان داده شوند. اگر هم می‌خواهید خیلی قد بلند و کشیده نشان داده شوید مدل Ultra high waisted  را انتخاب کنید.

جدیدترین مدل لباس عروس براساس فرم اندام ؛ راهنمای انتخاب لباس عروس مناسب

Boy friend: شلوار مال خودتان است؟

برخلاف اسم این مدل شلوار جین آن‌ها مردانه نیستند و دقیقا برای خانم‌ها طراحی شده‌اند. دوخت این مدل شلوار جین راحت است، فاق بلند هستند و معمولا دم پای آن‌ها تا زده می‌شود. این مدل شلوار جین که مناسب دختران تینجر یا نوجوان و جوان است برای استایل خیابانی و کژاول مناسبند و نه رسمی. بهتر است با این شلوار از کفش اسپرت استفاده کنید و معمولا برای تمام فرم اندام مناسب هستند مگر این‌که قد خیلی کوتاهی داشته باشید.

Flares یا دم پا گشاد: اگر قد بلند هستید

یک مدل شلوار پاچه گشاد که در دهه ۶۰ و هفتاد میلادی عموما جز شلوارهای زنانه و مردانه جین بود اما حالا اغلب خانم‌ها از آن استفاده می‌کنند. این مدل شلوار دم پا گشاد از مدل دم پا گشاد wide leg یا جین گشاد، دم پای گشادتری دارد. البته قسمت بالای آن تا سر زانو تنگ است و از زانو به پایین مرتب گشادتر می‌شود. اگر قد بلندی دارد این شلوار برای شما مناسب‌تر است هر چند که برخی کارشناسان مد بر این باورند که این مدل شلوار برای افرادی با قد متوسط هم مناسب است چون آن‌ها را کشیده‌تر نشان می‌دهد.

High waist یا skinny یا جین تنگ: اگر تو پُر هستید

شلوارهای اسکینی یا جین چسبان بیشتر به درد کسانی می‌خورند که اندام تو پُری دارند. این مدل شلوار از بالا تا پایین یکدست تنگ است و پاها را کشیده‌تر نشان می‌دهد. البته این قانون زمانی صادق است که از نوع بالای مچ پای آن استفاده نکنید و تا پایین قوزک پا را بپوشاند. اگر خیلی لاغر هستید بهتر است قید این مدل شلوار جین را بزنید چون پاها را لاغرتر نشان می‌دهد.

اگر مدل اندام شما در طبقه‌بندی سیب، گلابی یا ساعت شنی قرار می‌گیرد بهتر است از از این مدل شلوار جین با لبه برگردان استفاده کنید. یعنی این مدل شلوار برای اغلب فرم اندام مناسب است البته این در صورتی است که قد بلند یا متوسط رو به بالا داشته باشید. اگر قد بلندی ندارید بهتر است قید این شلوار به خصوص مدل قد ۹۰ یا بالای قوزک پا را بزنید.

Wide leg یا جین گشاد: برای قد بلندها

این نوع مدل شلوار جین همان‌طور که از نامش پیداست دم پای گشادی دارد اما مسئله اینجاست که این مدل شلوار جین یا به قول ایرانی‌ها شلوار لی کلاسیک به صورت یکدست گشاد است و در جایی از دوخت و برش شلوار تنگ نمی‌شود. اگر قدتان بلند است این مدل شلوار حسابی به شما می‌آید.

Bootcut یا جین پاچه گشاد

این مدل شلوار جین هم از خانواده‌ی پاچه گشادهاست اما نه به اندازه دو مدل قبلی. قسمت ران تا زانوی این مدل شلوار جین تنگ است و از زانو به پایین به تدریج و نه خیلی زیاد، گشاد می‌شود. این مدل شلوار جین بهترین مدل برای همه نوع اندام و قدی است و پاها را خوش فرم نشان می‌دهد.

منبع: ریدرز دایجست

آیا شما برای خرید مایحتاج سوپرمارکتی، درباره‌ی کالاهای مورد نیاز خود، پیش از خرید برنامه‌ریزی می‌کنید؟

نمایش نتایج

دیدگاه‌ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های الزامی با * علامت گذاری شده اند.

کدام مدل لباس‌ها برای خانم‌ها با اندام گلابی شکل مناسبند؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا