Tamasha

سایت حل مسائل ریاضی

ربات پاسخ به سوالات ریاضی

ربات پاسخ به سوالات ریاضی

اگر به دنبال سایتی برای حل مسائل ریاضی آنلاین هستید … اگر می خواهید سوالات ریاضی را در حداقل زمان و با ربات و برنامه عالی حل کنید … در هر صورت در این قسمت 5 ربات و یک برنامه عالی برای سوالات ریاضی می شود

اگر در یادگیری و تدریس سوالات ریاضی مشکل دارید، از معلمان مجرب کمک بگیرید. برای مشاهده لیست اساتید بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی آنلاین کلیک کنید.

این ربات حل مسائل ریاضی را بسیار آسان می کند. سایت های خوب زیادی برای حل معادلات مشتق، انتگرال و ریاضی به صورت آنلاین وجود دارد که در مقالات زیر ارائه شده است.

مشتق آنلاین – معرفی 3 سایت خوب برای محاسبه آنلاین مشتقات

ادغام آنلاین – معرفی 3 سایت عالی برای محاسبه انتگرال آنلاین

حل معادلات آنلاین – 5 سایت عالی برای حل انواع معادلات آنلاین

اگر به دنبال سایت ها و ربات های خوب برای حل مسائل ریاضی هستید، این مقاله به معرفی سایت های ایرانی و غیر ایرانی برای حل مسائل ریاضی می پردازد. استفاده از این برنامه ها و ربات های حل سوالات ریاضی حتی اگر فارسی یا ایرانی نباشند بسیار آسان است. می توانید از این سایت ها برای حل مسائل ریاضی پایه هفتم، هشتم و نهم، ریاضی دبیرستان و دانشگاه، ریاضیات گسسته و غیره به صورت آنلاین استفاده کنید. در ادامه 5 ربات و برنامه عالی برای سوالات ریاضی ارائه شده است.

1- سایت مایکروسافت برای حل آنلاین مسائل ریاضی

در سایت مایکروسافت بخشی وجود دارد که می توانید از آن برای حل آسان مسائل ریاضی استفاده کنید. برای ورود به این سایت روی این لینک کلیک کنید. همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است، استفاده از این حل کننده ریاضی آسان است. کافیست معادله مورد نظر را در کادر نشان داده شده در شکل زیر برگرفته از سایت مذکور وارد کرده و بر روی دکمه حل کلیک کنید تا معادله برای شما حل شود. البته پس از مراجعه به سایت مذکور این کار را انجام دهید. می توانید چند نمونه از معادلات پرکاربرد مانند معادله درجه 2، معادله خطی و مثلثاتی و غیره را مشاهده کنید. در شکل زیر برای مشاهده نمونه های بیشتر، پس از بازدید از سایت مذکور (همانطور که در شکل زیر مشاهده می شود)، روی More example کلیک کنید. این حل کننده سوالات ریاضی برای پاسخگویی به تمرینات آنلاین بسیار مفید است. بخوانید: 10 نکته عالی برای داشتن بهترین تدریس خصوصی ریاضی آنلاین

حتما بخوانید: 4 سایت عالی برای حل معادلات دیفرانسیل آنلاین با راه حل های گام به گام

2- سایت و برنامه خوبی برای حل سوالات ریاضی سریع

در سایت https://quickmath.com/ نیز یک ربات خوب برای حل آنلاین مسائل ریاضی وجود دارد که در پایین تصویر آن را مشاهده می کنید. در سایت ذکر شده فقط معادله، نابرابری و … را وارد کنید. تا جواب شما را بدهم البته پیشنهاد می شود برای تقویت درس ریاضی خود معادلات را حل کنید و با استفاده از این سایت ها صحت جواب نهایی را بررسی کنید. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، استفاده از این سایت نیز آسان است.

3- برنامه و ربات عالی برای حل 10 سوال ریاضی

سایت math10 هم سایت عالیه. برای دسترسی به این سایت اینجا را کلیک کنید. همانطور که در شکل زیر مشاهده می شود کافیست فرم موجود در سایت مذکور را پر کرده و بر روی Troubleshoot کلیک کنید تا مشکل شما حل شود. این سایت دارای یک حل کننده آنلاین و یک ربات برای پاسخگویی به تمرینات و سوالات خوب ریاضی می باشد. اگر در این دروس مشکلی دارید از معلمان آنلاین ریاضی این سایت ایران مدرس کمک بگیرید.

بخوانید: بهترین سایت حل کامل آنلاین با حل – معین و نامعین، تک و دو

4- یک وب سایت آسان برای حل آنلاین سوالات ریاضی cymath

https://www.cymath.com/ همچنین یک سایت عالی برای دریافت پاسخ سریع به معادلات و مسائل ریاضی است. صفحه اصلی این سایت در تصویر زیر قابل مشاهده است. پس از ورود به سایت Cymath مشکل خود را وارد کرده و روی علامت ذره بین کلیک کنید تا مشکل حل شود. روی Examples در سمت راست فرم کلیک کنید، نمونه هایی را مشاهده خواهید کرد. در سمت چپ و پایین فرم بر روی Choose a موضوع کلیک کنید، انواع مسائل ریاضی قابل حل (انتگرال، مشتق، نمودار، ساده سازی، حل معادلات و …) را به شما نشان می دهد. با انتخاب هر موضوعی می توانید مشکلات مربوط به آن را به صورت آنلاین حل کنید.

5- ربات حل المسائل ریاضی سمبلاب

سایت سیمبلاب نیز یک سایت بسیار خوب و قابل اعتماد است که به راحتی می توانید سوالات ریاضی را در کمترین زمان ممکن حل کنید. برای رفتن به سایت مذکور روی سایت حل المسائل ریاضی آنلاین سمبلاب کلیک کنید. صفحه اصلی این سایت در تصویر زیر قابل مشاهده است. سوال مورد نظر را وارد کرده و برو کلیک کنید انواع مسائل توان، رادیکال، لگاریتمی، انتگرال، مشتق، نامساوی، تابع و ترکیب توابع، مثلثاتی و … را می توانید حل کنید. در این سایت. استفاده از این سایت بسیار آسان است و با وجود اینکه فارسی یا ایرانی نیست، هر کسی می تواند به راحتی از آن استفاده کند زیرا فقط باید سوال را وارد کرده و دکمه Go را کلیک کند.

خواندن: راه حل آنلاین مشکل مشتق و راه حل آسان مشکل مشتق آنلاین

سایت ها و ربات های معرفی شده در بالا برای حل مسائل ریاضی به صورت آنلاین بسیار مفید هستند و امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. البته همانطور که گفته شد خیلی خوب است که در محاسبات خود تجدید نظر کنید و از این سایت ها برای بررسی پاسخ نهایی استفاده کنید.

منبع: ایران مدرس

آمار بازدید: 80442 بار

رایگان ثبت نام کنید و سوالات خود را بپرسید. شما همچنین می توانید با پاسخ دادن به سوالات دیگر کاربران شرکت کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام یا ورود به سیستم با beporsam@gmail.com تماس بگیرید.

یک حساب کاربری ایجاد کنید

مقاله‌های مرتبط:

ربات های تلگرام را می توان یکی از مهم ترین و راحت ترین قابلیت های تلگرام دانست که از زمان معرفی با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شده است. در حال حاضر تلگرام تعداد زیادی ربات دارد که در میان آنها می توانید ربات های بسیار مفید و جالبی را بیابید. CalcuBot یکی از آن ربات های جالبی است که در زمینه محاسبات ریاضی فعالیت می کند و می توان آن را به عنوان یک ماشین حساب تلگرام در نظر گرفت. یکی از اپلیکیشن هایی که به صورت پیش فرض بر روی تمامی گوشی های موبایل نصب می شود اپلیکیشن ماشین حساب است، البته در اکثر برندهای موبایل ماشین حساب پیش فرض سطح بالایی ندارد و عمدتا برای ضرب، تقسیم، جمع و تفریق استفاده می شود و کاربران مجبور به استفاده بیشتر از آن هستند. اهداف تخصصی آنها برنامه های اضافی را دانلود می کنند. CalcuBot یک ربات برای تلگرام است که نیاز به برنامه های پیش فرض یا اضافی ماشین حساب را از بین می برد و تلگرام را به یک ماشین حساب دقیق و همیشه در دسترس تبدیل می کند. احتمالاً برای شما هم پیش آمده که در مکالمات آنلاینی که با دوستان خود در تلگرام دارید، یک محاسبات ریاضی انجام دهید. به عنوان مثال، وقتی تعداد مهمانان یک مهمانی را محاسبه می کنید یا می خواهید آمار فروش آلبوم های یک خواننده را محاسبه کنید، برای انجام محاسبات خود باید تلگرام را ترک کنید، برنامه ماشین حساب را راه اندازی کنید، محاسبات را انجام دهید، پاسخ دهید و به تلگرام برگردید. اما با کمک ربات تلگرام CalcuBot می توانید بدون خروج از مکالمه مورد نظر محاسبات خود را انجام دهید و پاسخ را برای طرف مقابل ارسال کنید.

ثبت نام

استفاده از CalcuBot بسیار ساده است. کافی است به صفحه ربات مراجعه کنید و معادلات خود مانند 34×123 یا 24/744 را برای آن ارسال کنید تا در کمتر از یک ثانیه پاسخ را دریافت کنید. نکته جالبی که در ربات مشاهده کردیم، تشخیص اولویت های ریاضی است. بنابراین می توانید محاسبات ترکیبی مانند 23+34*2/12 را برای آن ارسال کنید. استفاده از این حساب به صورت آنلاین نیز امکان پذیر است. به همین دلیل لازم نیست مکالمه را ترک کنید و مستقیماً به سراغ ربات بروید تا محاسبات خود را انجام دهید، بلکه می توانید با تایپ شناسه ربات @CalcuBot و نوشتن معادله مورد نظر در ادامه آن و با لمس آن پاسخ را مشاهده کنید. ، پاسخ آن را برای شخص دیگر ارسال کنید. این ربات علاوه بر عملیات پایه ریاضی مانند جمع، تفریق، ضرب و تقسیم، از معادلات پیچیده تری مانند سینوس، لگاریتم و غیره نیز پشتیبانی می کند. برای استفاده از این ربات کافیست به آیدی CalcuBot@ پیام دهید یا روی این لینک کلیک کنید.

توجه: از آنجایی که اکثر ربات های تلگرام توسط سرورهای خصوصی میزبانی می شوند. سرور مورد نظر ممکن است کیفیت لازم یا ظرفیت بالایی را نداشته باشد و گاهی اوقات با عدم پاسخگویی ربات به دستورات مواجه شوید. اگر هنگام استفاده از CalcuBot با چنین مشکلی مواجه شدید. یک لحظه صبر کنید، سپس دوباره امتحان کنید.

حل مسائل ریاضی با مرورگر اج (Microsoft Edge)! • 💚کارینت

یکی از ابزارهای کاربردی که به شدت می تواند به شما در حل مسائل ریاضی کمک کند ابزار Math solve مایکروسافت اج است💙 ….

حل مسائل ریاضی با مرورگر اج (Microsoft Edge)! • 💚کارینت

برای برخی از دانش آموزان، ریاضی سرگرم کننده است. اما برای اکثر افراد، همیشه مسائل ریاضی چالش برانگیز و دشوار بوده است. اگر درک مفاهیم ریاضی برایتان سخت است، یکی از ابزارهای کاربردی که به شدت می تواند به شما کمک کند مایکروسافت اج است اما چگونه؟ ما به شما می گوییم پس با ما همراه باشید.

محتویات فهرست

یکی از ویژگی های جذاب مرورگر مایکروسافت ( اج)، وجود ابزارmath solver در آن است. ابزاری کاربردی که قادر است پاسخ مسائل سخت و آسان ریاضی را به سرعت در اختیارتان بگذارد. این ابزار از طریق اسکن تصویر سوال، داده های آن را استخراج کرده و جواب درست سوال را برایتان به نمایش می گذارد.

توجه !

برای حل سوالات ریاضی خود کافیست مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید.

۱- تصویر یا فایل حاوی مسئله ریاضی را در مرورگر مایکروسافت اج باز کنید.

۲- بر روی سه نقطه (…) گوشه سمت راست منو کلیک کرده و سپس از مسیر More > Tools > Math Solver ابزار را فعال کنید.

۳- پس از انجام مراحل ستونی در سمت راست مرورگر اج مشاهده خواهید کرد که مربوط به ابزار Math solver است. در این ستون بر روی Select math problem کلیک کنید.

۴- پس از کلیک کردن روی گزینه Select math problem صفحه مرورگر خاکستری می شود و شما باید بوسیله نشانگر موس، دور سوال تان یک کادر رسم کنید و سوالتان را مشخص نمایید. پس از هایلایت سوال، بر روی Solve کلیک کنید تا جواب مسئله خود را ببینید.

۵- پس از مدت کوتاهی علاوه بر جواب نهایی سوال، نمودار آن و حتی فیلم های حل مسائل این شکلی برایتان در ستون سمت راست مرورگر نمایش داده می شود.

پایان آموزش (:

از طریق این ابزار می توانید مسائل مربوط به:جبر مقدماتی: کوچک‌ترین و بزرگترین مضرب مشترک، کسر‌های مخلوط، جذر و توانجبر: نامساوی‌ها، دستگاه معادلات، ماتریس، معادلات خطی و …آمار: میانگین و مُدمثلثات: معادلات و نمودار‌هاحساب دیفرانسیل و انتگرال: مشتق، حد و انتگرالرا حل کنید.

از طریق لینک درج شده در انتهای ستون جواب می توانید پاسخ سوال را با دیگران به اشتراک بگذارید.

خیر این ابزار کاملا رایگان است و هیچ محدودیتی در استفاده ندارد.

ممنون از اینکه مثل همیشه با نگاه زیباتون ما رو مهمون کردید امیدوارم این آموزش براتون مفید بوده باشه . مشکل یا سوالی داشتید تو قسمت نظرات حتما باهامون درمیون بزارید. فعلن تا دیدار دوباره 😊

کلمات کلیدی

فریلنسر , پلتفرم فریلنسینگ , انجام پروژه , استخدام فریلنسر , بازار کار , دورکاری , برون‌سپاری , پروژه , کارفرما , سفارش طراحی سایت , سایت فریلنسری معماری , سفارش تایپ , پروژه دانشجویی , پروژه میخوام , ثبت پروژه رایگان , پونیشا , کارینت

سایت حل مسائل ریاضی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا