Tamasha

دانلود طرح لایه باز آیفون 6

دانلود موکاپ لایه باز ایفون 6 اس iPhone 6s Mock up

دانلود موکاپ لایه باز ایفون 6 اس iPhone 6s Mock up را از وب سایت دانلودها

دانلود موکاپ لایه باز ایفون 6 اس iPhone 6s Mock up

MockUp – موکاپ در واقع در موضوعات گرافیکی به پیش نمایش طرح ها برای گیرایی تبلیغ و اثر گفته می شود که گرافیستان و طراحان از این Mockup های آماده برای نمایش اثرهای خود از جمله کارت ویزیت ، وب سایت و غیره با رابط های گرافیکی نمایش میگذارند تا با افکت های خاصی نظر مشتری را جلب نمایند .هم اکنون می توانید مجموعه موکاپلایه باز ایفون ۶ اس  iPhone 6s Mock up   رااز وب سایت دانلود ها دریافت نمایید .

Phone-6s-Mock-up

mock-up templates are ideal to showcase your design directly on the appropriate medium. Each PSD mock-up is fully layered with smart object to make the creation of your mock-up template just a quick drag and drop affair.

لینک مستقیم

مسترطرح

دانلود پک موکاپ گوشی آیفون 13 پرو مکس با فرمت PSD , دانلود دانلود پک موکاپ گوشی آیفون 13 پرو مکس با فرمت PSD , طرح لایه باز دانلود پک موکاپ گوشی آیفون 13 پرو مکس با فرمت PSD

مسترطرح

موکاپ ( Mockup ) یا به عبارتی دیگر پیش نمایش فایل ها ، قالب های گرافیکی آماده میباشد که در موضوعات مختلف و با فرمت PSD لایه باز می توان در امور طراحی به بهترین شکل ممکن از آنها استفاده نمود. گرافیست‌ها و طراحان گرافیک از موکاپ‌های آماده برای نمایش طرح‌های خود از جمله کارت ویزیت، وب سایت، تراکت، اوراق ، ست اداری و یا از آن به عنوان یک فایل گرافیکی زیبا در پروژه های طراحی خود استفاده نمایند تا بتوانند بر روی مشتری خود تاثیر بیشتری بگذارند و در عین حال بتوانند به حالتی سه‌ بعدی و واقع‌ گرایانه از آن‌چه مشتری پس از چاپ اثر با آن مواجه خواهد بود برسند.طبق گزارشات مشتریان وقتی نمونه های کار خود را به این شکل مشاهده میکنند رضایت بیشتری نسبت به کار دارند.

این موکاپ به صورت Smart Objct طراحی شده که توسط این قابلیت خیلی ساده و راحت می توانید تصویر یا متن خود را در این قالب آماده جایگذاری کنید و میتوانید به راحتی با یک کلیک و جایگزینی ساده طرح مورد نظرتون رو در معرض نمایش قرار دهید.

دانلود طرح لایه باز آیفون 6

موکاپ ، پیش نمایش ، طرح لایه باز گوشی اپل آیفون 6 با لینک مستقیم از فارس گرافیک دانلود کنید(فایل اصلی)

دانلود طرح لایه باز آیفون 6

موکاپ آیفون

با سلام در خدمت شما عزیزان هستیم با طرح PSD موکاپ گوشی اپل آیفون ۶ در چهار زاویه مختلف هم اکنون می توانید این موکاپ را در ادامه مطلب دانلود کنید.

از این طرح می توانید در انواع اینفوگرافی ها استفاده کنید از جمله معرفی اپلیکیشن های موبایلی ، طرح های تبلیغاتی فروش موبایل و…

دانلود تصاویر لایه باز قالب پیش نمایش یا موکاپ آیفون 6 – Phone 6 Photorealistic Mockup

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا