Tamasha

پولدار شدن در یک ساعت

6 راز پولدار شدن که باید بدانید

راز پولدار شدن یکی ازمواردی است که خیلیاز افراد به دنبال آن هستند و دوست دارند آن را پیدا کنند و زندگی خود را به طور کلی تغییر دهند.

6 راز پولدار شدن که باید بدانید

خیلی از افراد به دنبال یک شبه ثروتمند شدن یا راز پولدار شدن هستند و به قول معروف می خواهند ره صد ساله را یک شبه طی کنند این در حالی هست که موفقیت و ثروتمند شدن طی مراحلی اتفاق می افتد که گاهی با تلاش و گاهی با فکر اتفاق می افتد اما این موضوع مستلزم تجربه و طی کردن مراحلی است که بعد از آن ثروتمندی، آزادی مالی، رضایت شغلی ف رضایت از زندگی حاصل می شود.

گاهی اوقات تغییر عادت ها و انجام مداوم یک کار باعث ثروتمندی می شود، در اصل یکی از مواردی که مربوط به  ثروتمند شدن است همین موضوع است که خیلی از افراد به آن توجهی نمی کنند و فکر می کنند راز پولدار شدن بسیار عجیب و غریب و گاهی غیر ممکن است.

گاهی برخی از افراد رازهای ثروتمند شدن را در پدر و مادر پولدار و یا رسیدن یک ارثیه بزرگ می دانند . این در حالی است که اگر زندگی افراد موفق و ثروتمند را مورد بررسی قرار دهید خواهید دید لزوماً این موارد باعث پولدار شدن شما نمی شود به همین خاطر قصد داریم در این مقاله پرده از راز های ثروتمند برداریم و راه هایی را که آن ها رفته اند را مورد بررسی قرار دهیم.

امروزه هرشخصی به دنبال رازهای ثروتمند شدن است.با یافتن راز ثروتمند شدن می توانیم کسب ثروت کنیم اما به شرطی که در مهارت خود متخصص باشیم و این تخصص را روز به روزگسترش داده و در حوزه کاری خودمان به یک فرد حرفه ای تبدیل شویم.ما باید طوری برنامه ریزی کنیم که هدف از زندگی ما رسیدن به  ثروتمندی باشد.

راز پولدار شدن

 صرف‌نظر از اینکه  چه چیزی در مورد راز پولدار شدن وجود دارد، احتمالاً خیلی از افراد، ثروتمندی دیگران را بر اساس شانس می دانند. البته این موضوع طبیعی است چون وقتی افراد ثروتمندی را که می بینیم فکر می کنیم بدون هیچ تلاش خاصی و به دلایلی خیلی ساده انگارانه به پول هنگفتی دست پیدا کرده اند.

به همین خاطر است که خیلی از افراد به این باور رسیده اند که راز پولدار شدن فقط شانس است . با این وجود آیا حقیقت همین موضوع  و همین باور است؟

اما اگر بخواهیم صادقانه و کمی موشکافانه به این موضوع نگاه کنیم و آن را مورد بررسی قرار دهیم می بینیم که ثروتمند شدن افراد ربطی به شانس ندارد، زیرا این افراد کارهایی انجام داده اند که باعث شده آن ها ثروتمند شوند. اما با این حال متأسفانه خیلی از افراد به گذشته این افراد نگاه نمی کنند و نمی دانند آن ها چه کارهایی برای ثروتمند شدن انجام داده اند .

محیط ثروت ساز

یکی از موارد مهمی که خیلی ها به آن توجهی نمی کنند این است که افراد در چه محیطی قرار دارند. به طور مثال اگر در محیطی باشیم که اکثر افراد فقیر باشند و ما بیشترین ارتباط را با این افراد داشته باشیم ناخودآگاه مثل آن ها فکر می کنیم حتی سطح درآمدی ما نیز مثل آن ها می شود .

برعکس این موضوع نیز صادق است وقتی اطرافیان ما همگی افراد ثروتمندی باشند و ما بیشترین ارتباط را با این افراد داشته باشیم ناخودآگاه ما نیز یکی از این افراد ثروتمند می شویم . این موضوع یکی از رازهای ثروتمند شدن است که توجه به آن می تواند تغییرات بسیار بزرگی در زندگی مالی ما به وجود آورد.

شاید درگذشته افراد می‌توانستند در چندین رشته یا زمینه، متخصص شوند؛ اما امروزه باوجود حجم اطلاعات و دانش بسیار بالا در یک شغل یا رشته، عملاً متخصص شدن در چندین زمینه نه‌ تنها شدنی نیست بلکه درست و عقلانی هم نیست. تمرکز حواس بر روی یک‌ چیز می‌تواند به‌ مراتب بهتر ازپراکندگی در چیزهای مختلف باشد. منظور از تمرکز، شناسایی قسمت‌هایی از توانایی‌های شماست که می‌توانید در آن به بالاترین مهارت و قابلیت برسید. هرچند کم و کوچک! به این معنی که شما باید حرفه‌ ای را به‌ طور تخصصی انتخاب کنید و برای بهترین شدن در آن، هر آنچه نیاز و ضروری می‌دانیدرا کسب کنید.

پیشنهاد ما به شما : تئوری لامپ

راز پولدار شدن دیگری که وجود دارد تمرکز است. این را بپذیرید که هیچ‌کس بهتر و توانمندتر از شما نیست! بلکه افراد موفق، با انتخاب یک‌ رشته یا حرفه و تمرکز ذهن بر آن و همچنین کسب مهارت‌های ضروری در آن توانستند موفق شوند؛ بنابراین مهم‌ترین تصمیمی که در همین ابتدا باید بگیرید این است که جرئت کنید و شیوه‌ی عملکرد خودرا تغییر دهید. اگر بخواهید با همان روال گذشته پیش بروید، به همان نتایجی می‌رسید که هم‌اکنون رسیده‌اید! 

در این مقاله مطالبی را ارائه می‌دهم تا بتوانید در راستای بهترین شدن و موفقیت قدم بردارید. مسیر و جاده‌ی موفقیت، جاده‌ی شلوغی نیست چون تعداد افرادی که تصمیم می‌گیرند دست از عادات و روش‌های قدیمی ودر اغلب مواقع اشتباه گذشتگان بردارند، کم است؛ اما این‌که شما دوست عزیزی که مشغول خواندن این مقاله هستی، از این دسته افراد نیستی چون برای خودت وزندگی‌ات ارزش قائلی و برای آن تلاش می‌کنی!

آچارفرانسه که باشی، هیچ‌وقت به مشکل بر‌نمی‌خوری!

یکی از بزرگ‌ترین قوانین موفقیت و رازهای ثروتمند شدن در جهان، این است: تخصص پیدا کنید! افرادی که در حرفه‌ای متخصص نیستند هیچ‌گاه موفق نخواهند بود، به بیانی بهتر، بهترین نخواهند بود.جهان امروز، جهانی است که هرلحظه در حال گسترش و تکامل است و این چه معنی می‌دهد: شما نمی‌توانیدبه‌ طور پراکنده و در همه‌چیز عالی باشید، شما باید در یک‌چیز متخصص شوید. هر چه این تخصص ریزترو خاص‌تر باشد، موفقیت شما بزرگ‌تر است. معلولی بودن و در حد متوسط باقی ماندن یکی از مهم‌ترین عوامل بهترین نشدن است.

در کتابی نوشته بود: عالی و بهترین بودن را فدای خوب بودن نکنید، شما می‌توانیدعالی باشید و تمام تمرکز و انرژی‌تان را بر روی یک‌چیز متمرکز کنید. شما زمانی می‌توانید فولاد را ذوب کنیدکه انرژی را به‌ طور متمرکزهمراه با تمرکز ذهن به آن وارد کنید. اگر قرار باشد در شغل یا رشته‌ی خود در حد متوسط بدانید،مطمئن باشید که نتیجه‌ی متوسطی هم می‌گیرید؛ بنابراین اهمیت این مسئله زمانی قابل‌توجه می‌شود که می‌خواهیدبا کمترین تلاش بیشترین نتایج را بگیرید. شاید از قدیم خیلی شنیده باشیم که:

ما به عنوان مثال می توانیم ا دن بیلزریان را به عنوان یک فرد موفق و ثروتمند نام ببریم.

تابه‌حال افرادی را دیده‌اید که همزمان در چندین شغل فعالیت می‌کنند و دوست دارند همه‌چیزدان باشند؟ این افراد- آدم‌های همه‌کاره، هیچ‌کاره! چرا باوجود مهارت‌های زیادی که دارند موفق نمی‌شوند؟چون مهارت آن‌ها پراکنده است؛ هیچ‌کاره‌اند چون تمام مهارت‌ها را در حد متوسط پیش می‌برند.این افراد علیرغم تلاش‌های بسیار، در شرایط متوسط به سر می‌برند وبه راز ثروتمند شدن پی نخواهند برد و دلیل این شرایط چیزی نیست جزاینکه آن‌ها متخصص نیستند. طبق قانون ۸۰/۲۰، با توجه به ۲۰ درصد توانایی‌ها می‌توان به ۸۰ درصد سودو نتیجه عالی رسید. برای رسیدن به سودهای کلان و دستیابی به موفقیت‌های بزرگ باید روی ۲۰ درصدتوانایی‌هایتان سرمایه‌گذاری کنید تا به راز ثروتمند شدن دست یابیم در ادامه بیشتر خواهیم گفت.

قانون 20/80 را میتوان یکی از سودمندترین قوانین برای مدیریت زمان و زندگی، رسیدن به هدف و راز پولدار شدن دانست. ویلفردو پارتو این قانون را ابداع کرده است و به همین دلیل به آن اصل پارتو نیز گففته میشود. ویلفردو پارتو برای اولین بار در سال 1906 به این موضوع در نوشته های خود اشاره کرده است. او متوجه شد که در جامعه ای که در ان زندگی میکنیم مردم به طور طبیعی به دو دسته تقسیم میشوند دسته اول گروهی 20% از جامعه هستند که او به انها گروه مهم میگفت و دسته دوم گروه بزرگتر 80% را تشکیل میدهند که پارتو به انها اکثریت کم اهمیت میگفت.

او بعدها به این نتیجه رسید که همه فعالیت های اقتصادی از این قانون تبعیت میکند. به عبارتی میتوان گفت بر اساس این قانون 80% از نتایج به دست امده حاصل تنها 20% درصد داشته های ماست. 20/80 بدین معنا است که در هرچیزی، میزان اندکی (20 درصد) دارای اهمیت حیاتی و بسیاری (80 درصد) کم اهمیت و یا دارای اهمیت ناچیز است. البته این قانون یک اصل علمی ثابت شده نیست اما در مورد آن میتوان گفت که در بساری از مسائل به درستی وجود دارد.

برای پیدا کردن رازهای ثروتمند شدن هم میتوان گفت که با توجه به 20%  از توانایی ها و فعالیتها شما قادر خواهید بود که به 80% ثروت برسید. قانون پارتو دارای بحث مفصلی است اما در اینجا تنها به توضیح مختصری درمورد ان بسنده شد و تاکید بر روی قسمتی است که نشان میدهد تمرکز بر روی بخش کوچکی از تواناییهایتان است که میتواند شما را به ثروت برساند.

امروزه افراد زیادی هستند که قانون جذب را میدانند و یا حداقل اسم ان را شنیده و اطلاعاتی را در مور آن دارند. اما باید گفت که عده کمی هستند که واقعاً از ان استفاده میکنند. شما نه تنها باید به پول و پولدار شدن فکر کنید بلکه باید افکارمنفی خود نسبت به پول را نیز تغییر بدهید. این نکته را به خاطر داشته باشید که پول عامل شر و بدی نیست اما کمبود ان میتواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد.

حتی اگر شما قانون جذب را بلد باشید اما نتوانید این افکارمنفی را در ذهن خود از بین ببرید شانس چندانی برای موفقیت در استفاده از قانون جذب نخواهید داشت. شما باید عاشق پول باشید و ان را بخواهید. در قانون جذب افکار هستند که به چیزها تبدیل میشوند. زمانی که افکار شما نسبت به پول مثبت باشد و به آن و به دست اوردن ان فکر کنید میتوان گفت که شما شانس زیادی خواهید داشت که تبدیل به یک آهنربای پول شوید. اگر شما به چیزی کمتر از انچه که لیاقت ان را دارید رضایت بدهید چیز زیادی نصیب شما نخواهد شد.

شما لایق ثروتمند شدن هستند

شما لیاقت این را دارید که پولدار شوید و به رویاهای خود برسید پس هیچگاه به چیزی کمتر از این رضایت ندهید. سعی کنید از موفقیتهای دیگران در ای زمینه خوشحل شوید. زمانی که شما میشنوید دوستتان با یک سرمایه گذاری توانسته است به پول زیادی برسد باید از این قضیه خوشحال باشید چرا که در این صورت کائنات به شما خواهد گفت که تو هم میتوانی آن را داشته باشی.

در قسمت اول این متن گفته شد که برای ثروتمند شدن باید در مهارت خود دارای تخصص شد. شما بعد از کسب تخصص در زمینه کاری خود باید یادگیری را در ان زمینه ادامه بدهید و هرگز آن را متوقف نکنید. دنیای امروز دائماً در حال تغییر است و کسانی میتوانند موفق شوند که در زمینه تخصصی که دارند به صورت مرتب و مکرر به یادگیری و دریافت اطلاعات جدید بپردازند. شما باید به حدی از تخصص و مهارت در زمینه ای که فعالیت میکنید برسید که کمتر کسی بتواند به پای شما برسد. این مهم زمانی اتفاق میافتد که شما جریان یادگیری را در زمینه تخصصیتان متوقف نکنید و همیشه به دنبال اطلاعات جدیدی در آن زمینه باشید.

پیشنهاد ما به شما : تئوری بز

سخت کارکنید

 خیلی از افراد موفق راز پولدار شدن را سخت کوشی می دانند. اگر دوست دارید به جایی برسید که در چند سال اینده پول زیادی داشته باشید الان زمانی است که باید سخت کار کنید تا بتوانید تمام ریزه کاریهای کار خود را یاد بگیرید. تا زمانی که شما در کار خود متخصص نشوید و مهارت کافی را کسب نکنید به موفقیت نخواهید رسید. به این موضوع فکر کنید حتی یک ساعت یادگیری و تلاش بیشتر میتواند در اینده باعث موفقیت های بیشتر شما در راه رسیدن به هدفتان شود. ساعات زیادی را در طول روز برای ارتقا کار و مهارت خود صرف کنید. ممکن است این کار سخت باشد و نیاز به تلاش زیادی داشته باشد اما در آینده و زمانی که موفقیت میرسید از خودتان بابت این تصمیمگیری تشکر خواهید کرد. پس فراموش نکنید رسیدن به سطح بالایی از تخصص و مهارت نیازمند تلاش و صرف وقت کافی است.

امروزه هر شخصی به دنبال راز ثروتمند شدن است،به طور خلاصه می توان گفت که تنها راه ثروتمند شدن در زمان حاضر،این است که در مهارت خود به تخصص برسید. شما می بایست تمام توان و تمرکز خود را برای تخصص پیدا کردن در حوزه ای که به آن علاقه و مهارت دارید، بگذارید.

قانون 20/80 را میتوان یکی از سودمندترین قوانین برای مدیریت زمان و زندگی، رسیدن به هدف و ثروت دانست. ویلفردو پارتو این قانون را ابداع کرده است و به همین دلیل به آن اصل پارتو نیز گففته میشود

20/80 بدین معنا است که در هرچیزی، میزان اندکی (20 درصد) دارای اهمیت حیاتی و بسیاری (80 درصد) کم اهمیت و یا دارای اهمیت ناچیز است. البته این قانون یک اصل علمی ثابت شده نیست اما در مورد آن میتوان گفت که در بساری از مسائل به درستی وجود دارد.

تابه‌حال افرادی را دیده‌اید که همزمان در چندین شغل فعالیت می‌کنند و دوست دارند همه‌چیزدان باشند؟ این افراد- آدم‌های همه‌کاره، هیچ‌کاره! چرا باوجود مهارت‌های زیادی که دارند موفق نمی‌شوند؟چون مهارت آن‌ها پراکنده است؛ هیچ‌کاره‌اند چون تمام مهارت‌ها را در حد متوسط پیش می‌برند.

راههای پولدار شدن با اینترنت(راهنمای جامع)

این روزها وقتی سوالی در ذهن ما ایجاد میشود سریع به دنبال موبایل خود میگردیم یا کامپیوتر خود را روشن میکنیم و بعد از وارد شدن به یکی از

راههای پولدار شدن با اینترنت(راهنمای جامع)

این روزها وقتی سوالی در ذهن ما ایجاد میشود سریع به دنبال موبایل خود میگردیم یا کامپیوتر خود را روشن میکنیم و بعد از وارد شدن به یکی از مرورگرها سوال خود را تایپ میکنیم تا جوابی از گوگل بگیریم و امروز اینجا هستیم برای اینکه شاید سوالی که ذهن شما را مشغول کرده این است  : راههای پولدار شدن چه چیزی میتواند باشد یا چگونه میتوانم یکی از راههای پولدار شدن را انتخاب کنم و آن مسیر را بروم یا اصلا سوال شما میتواند این باشد که آیا اصلا چیزی به اسم راههای پولدار شدن وجود دارد ؟

بــله ! بگذارید بگویم که نه تنها “راههای پولدار شدن” وجود دارد بلکه “راه های پولدار شدن سریع ” هم وجود دارد اما…

امـــــا من میخواهم سوالی مهمتر از شما بپرسم که : آیا خواندن مطالب موجود در گوگل شما را پولدار خواهد کرد ؟

به همین دلیل این مقاله را به کمک تیم رسانه امین ، تدوین کردیم تا راههای پولدار شدن را به شکل اساسی و دقیق به گونه‌ای که هیچ جای گوگل مشابه‌اش را نمیتوانید پیدا کنید ارائه دادیم که نیاز موجود در دل شما عزیز را پاسخ گو باشیم .

همه ما میدانیم که نداشتن پول میتواند تنش ها و ناراحتی های ذهنی بسیاری برای ما ایجاد کند و تقریبا اکثر افراد در جامعه ایران روزهای بی پولی را به خوبی تجربه کرده اند که با این حرف فکر میکنم خبری از ته دل همه افرادی دادم که این مقاله را مطالعه میکنند ?

?

توجه                               توجه

در این مقالهء بسیار ارزشمند که حاوی تجربه و مطالعه های گران قیمت است با هم این موضوع را بررسی میکنیم که چگونه میتوانیم واقعا پولدار شویم و راههای پولدار شدن واقعا چیست و همینطور به شما خواهم گفت که راههای پولدار شدن با اینترنت چیست که به راحتی بتوانید مسیر رسیدن به ثروت و درآمد قابل قبولی را طی کنید و به شما تضمین میدهم که هیچ یک از مطالب این مقاله را نمیتوانید جایی بدست آورید چون تمامی آنها در سمینارهای حرفه‌ای و گران قیمت آموزش داده میشوند

پس همراه من باشید ?

برای هرکاری شما نیاز به ابزاری دارید که با آن ابزار بتوانید به هدف خود برسید .

اصلا همین جا بیایید چند دقیقه به شکل دیگری فکر کنیم :

به نظر شما دلیل اینکه تا به امروز نتوانسته اید پول مورد نیاز و دلخواه خود را بدست بیاورید چیست ؟

تصور کنید شما در یک محلی مشغول بکار هستید و حقوقی دارید که به سختی میتوانید با آن مخارج خود را تامین کنید و در این شرایط هم رئیسی دارید که همیشه روی سر شما عصبانی میشود در این حالت شما چه کار میکنید ؟

آیا دست روی دست میگذارید و نگاه میکنید ؟

اگر جوابتان به این سوال ” نه ” هست پس چرا تا به امروز استعفا نداده اید ؟

یا اصلا فکر کنید هیچ کاری ندارید و میخواهید حرکتی انجام دهید و به درآمد دلخواه خود برسید ولی چرا تا به امروز با شکست های کوچک و بزرگ هنوز به آن نقطه مورد نظر نرسیده اید ؟

بگذارید جواب همه این سوال ها را به شما بگویم که در همه سوال ها مشترک است : ” تــــرس “

ترس دلیل مشترک همه این سوال هایی است که شما به آن پاسخ دادید و ترس عوامل مختلفی دارد که مهمترین آنها :

بله این چهار دلیل بسیار اساسیِ ترس است و بدانید که این به این معنا نیست که ما انسانهای ترسو هستیم بلکه اصلا کارایی مغز ما طوری است که ما را در منطقه امن ذهنی مان نگهدارد پس راه حلی هم برای رد شدن از این ترس ها وجود دارد .

ابزارهای موردنیاز ما برای طی کردن راههای پولدارشدن از دو بخش تشکیل شده اند که قبل از گفتن آنها بدانیم که رسیدن به هرچیزی ابزاری دارد و هر هدفی ترس های خودش را برای مغز ما دارد پس قشنگ معلومه که یه دردسر خوب داره انتظار ما رو میکشه که بریم و حلش کنیم ?

اولین ابزار ما برای پیمودن راههای پولدار شدن دانستن مفهوم پول است ، بسیاری از افراد مفهوم درستی از پول و اندازه آن ندارند که در این بخش از این مقاله ارزشمند هر دوء این موضوع ها را حل میکنیم ، برخی از مطالب این بخش ازکتاب ” اهرم های پولدارشدن از تونی رابینز” بیان شده است .

به نظر شما پول دقیقا چیست ؟

آیا پول یک هدف است ؟ (فکر میکنم الان همه بصورت دسته جمعی گفتید نه پول هدف نیست پول ابزار رسیدن به هدف است )

اما تعریف دقیقی از تونی رابینز سخنران فقید آمریکایی :

پول نشانه‌ای برای ارزش گذاری است که انسانها در قبال گرفتن ارزش آن نشانه را به فرد دیگر میدهند .

یعنی وقتی شما هر چیزی را که دریافت میکنید از تفریح و لباس گرفته تا لوازم منزل و کتاب برای شما یک ارزش محسوب میشود و شما در قبال دریافت این ارزش ، نشانه‌ی مناسب آن را به طرف مقابل میدهید .

با این حال یکی از رمز و رازها و راههای پولدارشدن مشخص شد :

پس فهمیدیم که پول یعنی نشانه‌ای برای ارزش گذاری اما مسئله همین جا تمام نمیشود موضوع دیگری هم وجود دارد به نام : درک ناصحیح از اندازه پول

من دوستی دارم که متاسفانه این جا نمیتوانم اسمش را بگویم ? ولی داستان بسیاری جالبی از این دوست نازنین را برای شما نقل میکنم :

روزی یکی از آشناهای این دوست من فوت کرد که بسیار هم ثروتمند بود از جمله کسانی بود که زندگی مرفه‌ای داشت از آن نوع زندگی‌ای که برای هیچکس دور از دسترس نیست ولی همه میدانند که به راحتی نمیشود به آن رسید ( که البته کاری نداریم این یک باور غلط است ) ولی به هرحال چیزی است که ما وقتی همچین زندگی‌ای را میبینم به آن فکر میکنیم .

بعد از فوت این فرد ، دوست من در یک دورهمی که با من هم صحبت شده بود گفت این فرد که فوت کرد به فرزندان خود حدود هشتصد میلیارد تومان ارث باقی گذاشت ، این رقم به نظر من کمی عجیب و غریب میرسید ، من از دوستم دو سوال پرسیدم که همین جا از شما هم میپرسم ( لطفا بعد از جواب دادن به سوالات ادامه مقاله را بخوانید )

لطفا قبل خواندن جواب حدس بزنید (جذابیت ماجرا اینجاست)

جواب : یک میلیون ثانیه تقسیم بر ۶۰ دقیقه مساوی است با : ۱۶/۶۶۶ دقیقه

۱۶/۶۶۶ دقیقه تقسیم بر ۲۴ ساعت ( شبانه روز ) مساوی است با : ۶۹۴ روز

پس یک میلیون ثانیه قبل ، ۶۹۴ روز قبل است حال با این محاسبه یک میلیارد ثانیه چقدر قبل است ؟

که داریم :

یک میلیارد ثانیه تقسیم بر ۶۰ دقیقه مساوی است با : ۱۶/۶۶۶/۶۶۶ دقیقه

۱۶/۶۶۶/۶۶۶ تقسیم بر ۲۴ ساعت ( شبانه روز ) مساوی است با : ۶۹۴/۴۴۴ روز

۶۹۴/۴۴۴ روز تقسیم ۳۶۵ (روز در سال) که میشود : ۱۹۰۲ سال قبل

در واقع دیدگاه ما بر پول هم چنین دیدگاهی است من این سوال را از خیلی ها پرسیدم که معمولا در جواب گفته اند یک میلیون ثانیه قبل سه روز پیش است و برای یک میلیارد ثانیه هم گفته اند میشود ۳۰ روز پیش که البته شاید شما هم چنین جوابی دادید  .

ما به ریاضیت پول با این دیدگاه نگاه میکنیم و فکر میکنیم که داشتن ۳۰۰ میلیون پول فرق آن چنانی با داشتن یک میلیارد تومان ندارد .

در حالی که خداوندگار این دو رقم هم با هم یکسان نیست ?

پس در نتیجه وقتی ما فرد ثروتمندی را میبینیم فکر میکنیم که ایشان حتما ۸۰۰ میلیارد تومان دارایی دارد در حالی که همان ثروت و رفاه را با دو میلیارد در همین وضعیت اقتصادی ایران میتوان بدست آورد .

مثلا بسیاری از همین افراد را که میبینید اتومبیل شاسی بلند سوار میشوند ، چند صد میلیون پول نقد برای آن ماشین خرج نکرده اند بلکه بطور اعتباری آن را خریده اند و این را هم بدانید که هیچ فرد ثروتمندی برای یک اتومبیل به شکل یکجا چند صد میلیون خرج نمیکند .

پس تا این جا فهمیدیم که مفهوم و اندازه پول چیست .

من به شما تضمین میدهم که فهمیدن همین دو موضوع تغییرات بسیار عظیمی را در زندگی مالی شما رقم خواهد زد .

شاید در ذهن شما هم سوال ایجاد شده باشد که چرا راههای پولدارشدن ما را پولدار و ثروتمند نمیکند و یا چرا به چیزی که میخواهم علی رغم تلاش های زیاد به آن نمیرسیم که در این بخش از این مقاله کاملا ارزشمند و کاربردی به شما توضیح خواهم داد که دلایل طی نکردن راههای پولدارشدن چیست .

قبل از هر چیزی بگذارید بگویم که مغر ما چگونه کار میکند و چند بخش دارد .

دانشمندان مغز انسان را به دو گونه بررسی میکنند که به برش های افقی و برش های عمودی معروف است .

که ما در اینجا با برش های افقی کار داریم .

در برش افقی مغز ما به سه بخش بالایی ، میانی و پایینی تقسیم میشود که من نمیخواهم در اینجا کلاس پزشکی برگزار کنم ?

ولی گذشته از همه این ها بخش پایینی مغز ما مهمترین بخش است که به ضمیر ناخودآگاه معروف است .

که همه باورهای ما در آنجا گنجانده میشود اما کارایی این باورها چیست ؟

یک معمای مهم که اگر جوابش را نمیدانید به آن فکر کنید و اگر هم میدانید مقاله را ادامه دهید :

روزی پدری با پسرش سوار ماشین میشوند که به خارج از شهر بروند در راه تصادف شدیدی میکنند که هر دو را راهی بیمارستان میکند و در بیمارستان به دلیل جراحت زیاد رئیس بیمارستان از پسر بچه بازدید میکند و میبیند که پسر خودش است ، حال رئیس بیمارستان کیست ؟

قبل از خواندن جواب لطفا حدس بزنید ( اینجا واقعا خود من هم متقاعد شدم که عجب مقاله استخوان داری نوشته ام )

جواب : رئیس بیمارستان مادر پسر بچه بود .

میبینید شاید کمی دچار تعلل و تردید در جواب دادن شدید که رئیس بیمارستان چه کسی میتواند باشد ولی خوب این راحتترین معمای جهان در سال ۲۰۱۵ بود این تردید و تعلل به دلیل باوری بود که در ذهن ما وجود دارد .

ما باور داریم که همه رئیس ها باید مرد باشد و این باور حتی نمیگذارد که به مادر بچه هم فکر بکنیم ولی بجای آن انواع افکار بی ربط و مزخرف دیگری به ذهنمان می آید مثل این فکر که شاید این پسر ، فرزندی نامشروع از مردی دیگر است .

و شما فکر کنید این باورها در زندگی ما چه کارها نمیکند .

دقیقا کارایی باورهای ما این است که ما چیزهایی را باور میکنیم و وقتی با مسائل مشابه با آن باور روبرو میشویم مغز به سریع ترین شکل از روی باورهای درونی ما جواب را شکل میدهد .

در واقع ما اطلاعات را در مغز خود ذخیره میکنیم که در آینده برای پیدا کردن جواب های مسائل و مشکلات دچار مشکل و کُندی نشویم .

و یک جمله معروفی وجود دارد که میگوید اگر نتیجه‌ی خوبی بدست نمی آوری بدان که باورهای غلط داری ( جیم ران )

نتیجه باور غلط نسب به پول داشتن یک حساب بانکی خالی است ، یا نتیجه داشتن باور غلط نسبت به دندان ، داشتن دندانهای خراب داخل دهان است یا نتیجه داشتن باور غلط نسبت به تغذیه داشتن چاقی مفرط و سوء هاضمه است .

چند باور غلط نسبت به پول که باید عوض کنید :

اتفاقا پول بسیار هم خوشبختی می آورد و باعث میشود انسان به سعادت و کامیابی هم برسد ، پول بهترین چیزی است که انسان آن را اختراع کرده است ( نویسنده با قاطعیت تمام و کمی عصبانیت این جمله را بیان میکند ? )

این شاید موضوع آشنایی برای همه ماست .

همه ما انسان ها راهکارهایی را بلدیم و میدانیم راه های پولدار شدن چیست ولی هیچوقت به نتیجه‌ای که میخواهیم نمیرسیم چرا ؟

چون تعلل میکنیم ، چون عمل نمیکنیم که بطور خلاصه بگویم که ترس ها و باورهای غلط نمیگذارند شما عمل کنید .

آخرین دلیل مهم برای این که پولدار نمیشویم این است که میاییم و راهکارهای غلط را در بعضی از سایت ها میخوانیم که نه تنها ما را روشن نمیکند بلکه باعث میشود کمی هم سردرگم شویم و دقیقا هم رسانه امین با مشاهده این موضوع تلاش کردن راهنمای جامع و کاملی از مطالب دقیق را برای شما ارائه دهد که کمکی برای بهبود زندگی هر فردی شود .

راههای پولدارشدن کمک میکند که شما پول بدست بیاورید و همینطور کمک خواهد کرد که با پول به چیزهایی که میخواهید برسید .

اما با پول چه کارهایی میشود انجام داد ؟

شاید جواب اکثر ما این باشد که ما با پول چیزهایی را که دوسداریم را میخریم ولی بگذرید یک مژده به شما بدهم که با این باور غلط شما در طی دو سال ورشکست خواهید شد .

پس شاید بپرسید که با پول چه چیزی بدست می آوریم که در ادامه من به آن پاسخ میدهم .

همه ما چیزهایی در اعماق دل خود داریم که برای نداشتن پول در دلمان سنگینی میکند مثلا :

احساس کمبود و نداشتن بعضی چیزها ، نارضایتی از برخی مراحل زندگی ، حسرت خوردن در قبال بعضی نداشته ها ، سختی کشیدن و رنج دیدن در بعضی امورات که همه ما حداقل تجربه تحمل یکی را داشته ایم و من کاملا شما را درک میکنم ، چرا که همه ما روزهای سخت زندگی خود را داشته ایم .

پول در اولین مرحله کمک میکند که شما این احساس ها ارضا کنید و ارضا کردن این احساسات به شما کمک میکند که مغزی خلاق داشته باشید تا رو به جلو حرکت کنید .

یکی دیگر از مزیت های پول خلاق کردن مغز کسی است که بی پولی را تحمل کرده است .

پس نگران نباشید انگیزه کافی را داشته باشید که به ارائه کردن راه حل های تضمینی در این مقاله نزدیک شده ایم .

پول به شما کمک خواهد کرد که تمامی تنش های خود را کنار بگذارید و حتی کمک میکند که دیگر ترس از دست دادن کسانیکه دوسشان دارید را هم نداشته باشید مخصوصا در یک رابطه عاطفی و موضوعات ازدواج ?

رسیدیم به مهمترین بخش از مقاله راههای پولدار شدن با اینترنت .

اما چرا اینترنت ؟

چون اگر شما با اینترنت آشنایی نداشتید الان در حال مطالعه این مقاله نبودید ، به همین دلیل هم من راهی را به شما پیشنهاد میکنم که با آن میتوانید به راحتی و با سرمایه و هزینه های پایین شروع به درآمد زایی بکنید .

در این بخش از مقاله سه فعالیت مهم از راههای پولدار شدن با اینترنت را برای شما خواهم گفت که اگر فقط روی یکی از آنها تمرکز کنید تا یک الی سه سال آینده تبدیل به یک فرد ثروتمند خواهید شد .

یکی از مهمترین راههای پولدار شدن از طریق اینترنت تبدیل شدن به یک متخصص اینترنتی است حال شاید سوال ایجاد شود که چه تخصصی بدست آوریم که به ما میگویند متخصص !

از جمله تخصص هایی که شما میتوانید بدست آورید تا با آنها بدون دانشگاه رفتن تبدیل به یک فوق متخصص شوید :

و چند صد کاری که من با اطمینان به شما میگویم که راههای پولدار شدن تضمینی است که با اینترنت و کامپیوتر میتوانید بدست آورید .

چرا که تا ۵ سال آینده در ایران به شدت به این تخصص ها نیاز بوجود خواهد آمد که البته شما با داشتن یکی از این تخصص ها میتوانید کسب و کار خود را نیز راه اندازی کنید .

هر چند من این بخش از راههای پولدار شدن با اینترنت را راهی اساسی نمیدانم ولی بنا به سوالات بیش از اندازه‌ای که از بخش پشتیبانی آنلاین رسانه امین پرسیده شده بود لازم دانستم که توضیحاتی بدهم.

شما میتوانید با شبکه های اجتماعی شروع به درآمد زایی کنید اما من همیشه در رسانه امین تلاش کرده ام که راههایی را ارئه دهم که در طی چند ماه یا چند سال پتانسیل این را داشته باشد که تبدیل به یک کسب و کار پایدار شود .

کسب و کار پایدار یعنی کسب و کاری که درآمد آن قابل توسعه باشد پس به شخصِ شبکه های اجتماعی را جزء راههای پولدار شدن نمیدانم و منکر بر این هم نیستم که از تلگرام یا اینستاگرام نمیشود درآمد زایی کرد ولی چون در این نوع فعالیت ها سیستم درآمد زایی مشخصی وجود ندارد صاحب کسب و کار را با خطراتی همچون فیلترینگ و … مواجه میکند .

برای کسانی که نمیدانند سیستم درآمد زایی چیست اینگونه باید توضیح دهم که هر کسب و کاری یک یا چند نوع سیستم درآمد زایی دارد که با آن سیستم مشتری مسیری مشخص را طی میکند تا پول را از جیب خود دربیاورد و به صاحب کسب و کار بدهد .

چند نوع از سیستم های درآمد زایی :

و چندین نوع دیگر که از حوصله این مقاله خارج است به همین دلیل وارد جزئیات این موضوع نمیشوم و برمیگردیم به بحث شیرین راههای پولدار شدن با اینترنت .

مهمترین و حساس ترین بخش این مقاله اینجاست که میخواهم یکی از پایدارترین راههای پولدارشدن با اینترنت را با شما درمیان بگذارم .

از مزیت های لوس شده و تکراری اینترنت و تکنولوژی نمیگویم چون همه ما کاملا آنها را میدانیم فقط میخواهم از راهی حرف بزنم که شما با آن میتوانید به بهترین درآمدها و به خواسته های خود برسید .

دیگر تمام شد تمام روزهای بی پولی و دیگر تمام شد ترس از دست دادن کسانی که دوستشان داشتید .

بیا باهم خوش آمدی بگوییم به این حکمت بزرگ که امروز با این موضوع آشنا میشوی زیاد کش نمیدهم و میروم سراغ اصل موضوع .

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز به این داری که از کامپیوتر و اینترنت سر دربیاوری و آرام آرام شروع کنی یاد بگیری که چگونه میتوانی کسب و کار خودت را راه اندازی کنی .

اما قبل از هر چیزی یک نکته مهم را بگویم :

با خودت دو دوتا چهار تا کن و بشین و کلاه خودت را قاضی کن تا ببینی آیا اصلا جزوء آن دسته از افرادی هستی میخواهی کسب و کار خودت را داشته باشی یا توهم میخواهی مثل بقیه برای دیگران کار کنی ؟

جواب این سوال را پیدا کن و با خودت به یک نتیجه‌‎ای برس و اگر دیدی برای این کار ساخته شده‌ای و علاقه داری از تمام راههای پولدارشدن این را انتخاب کنی پس مطالعه ادامه مقاله را فراموش نکن .

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تو آرام آرام تبدیل میشوی به یک کارآفرین حوزه اینترنت که در کلاس های مختلفی دسته بندی میشوند مثلا کارآفرین اینترنتی کلاس A وجود دارد تا کلاس C .

ولی اگر میخواهی کارآفرین کلاس آ شوی باید اطلاعات و دانش بسیاری خوبی داشته باشی من وقتی وارد این کلاس شدم به حدی اطلاعات و دانش داشتم ولی موضوع در دانش و اطلاعات تمام نمیشود مهمترین نقطه تعیین کلاس کارآفرینی این است که این کارآفرین چقدر درآمد دارد ، این مهمترین بخش است چون من کارآفرین های اینترنتیِ استیوجابز مسلک بسیاری میشناسم که سرماه به دنبال پول قرض کردن هستند .

البته مهم است بدانید که تخصص من بازاریابی است و وارد شدن از شاخه بازاریابی به کارآفرینی کلاس آ به مراتب راحت تر است.

در قدم بعدی از راههای پولدار شدن با اینترنت در بخش راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما نیاز دارید که یک محصول یا خدمت و یا یک ایده را تولید کنید تا به مردم ارائه دهید که در قبال ارائه همین ارزش همان طور که در اول مقاله گفته شد به شما پول و نشانه بدهند .

در واقع شما باید تبدیل به یک تولید کننده ارزش شوید و اینجا لازم است بگویم که در این مقاله ، رمز و رازهایی وجود دارد که شما به هیچ عنوان در جای دیگری نمیتوانید پیدا کنید چون همه مخاطب های رسانه امین که شما هم جزئی از این خانواده بزرگ هستید میدانند که منِ امین لطفی مطلبی را که تجربه و تست نکرده باشم ارائه نمیدهم .

پس تا اینجا متوجه شدیم که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز داریم که به کامپیوتر و اینترنت مسلط باشیم نه در حد بیل گیتش ولی در حد این که بتوانیم روان و راحت کارمان را انجام دهیم و همینطور نیازداریم یاد بگیریم که چگونه میتوانیم یک محصول یا خدمت یا ایده را تولید کنیم .

در قدم سوم و آخر نیاز داریم یاد بگیریم که این را چگونه در بستر اینترنت ارائه دهیم تا مردم بیایند و از ما خرید کنند .

در همه این مراحل رسانه امین در کنار شما خواهد بود فقط کافی است اقدام کنید و از مشاوره های رایگان ما استفاده کنید به همین سادگی .

در یک نتیجه کوتاه از راههای پولدار شدن که در این مقاله گفته شد باید اشاره کنم که قبل از هر چیزی برای وارد شدن به یکی از راههای پولدار شدن باید بدانیم که رسیدن به هر هدفی ابزار خاص خود را نیاز دارد و بعد از آن باید بدانیم که باورهای اشتباه و عمل نکردن و استفاده از محتوا و راهکارهای غلط در راههای پولدار شدن ما را با شکست مواجه میکند و همین طور باید بدانیم که دقیقا نیازمان از پول چیست و چرا ریسک راههای پولدار شدن را به جان میخریم تا پول بدست بیاوریم .

و در ادامه گفتیم که اینترنت چگونه به شما کمک میکند تا یک منبع درآمد بسیار ارزشمند و فوق العاده برای خودتان درست کنید .

پس به یاد داشته باشید که طی کردن راههای پولدار شدن کار سختی نیست اما باید همیشه در هر بخش از زندگی باید هوشمندانه عمل کنیم و هوشمندانه عمل کردن مستلزم داشتن اطلاعات است .

منبع : رسانه امین

کلمات کلیدی

ویرگول , راههای پولدار شدن

پولدار شدن در یک ساعت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا