Tamasha

برادر مهدی قائدی

.

برادر مهدی قائدی

برادر مهدی قائدی و قابی زیبا از ستاره معصومی و برادر شوهرش فوتبالیستش ابوالفضل قایدی را در پرشین وی ببینید

برادر مهدی قائدی

ازدواج مهدی قائدی و همسرش ستاره معصومی یکی از ازدواج های پرحاشیه بوده است همسر بازیکن فوتبال کشورمان که چند سالی از او بزرگتر است این روزها به عتوان یک فعال در صفحات مجازی شناخته می شود.  برادر مهدی قائدی در کنار ستاره معصومی را در پرشین وی ببینید.

قابی زیبا از ستاره معصومی و برادر شوهرش ابوالفضل قائدی

می‌دانیم که ازدواج فقط پیوند بین شما و شریک عاطفی‌تان نیست و در واقع خانواده هر دو شما نیز با یکدیگر پیوند برقرار می‌کنند. مناسباتی که در روابط با خانواده همسر داریم همیشه بدون چالش نیست و گاهی ممکن است نیاز به تدبیر و مدیریت بیشتری داشته باشد. در این بین به رابطه با پدر شوهر و برادر شوهر کمتر از روابط مادر شوهر یا خواهر شوهر پرداخته شده است با اینکه اهمیت آن اگر بیشتر از اهمیت رابطه مادر شوهر نباشد کمتر نیست!

در دنیای علمی امروز وقت آن رسیده است که شعار احساسی “پدر و برادرت مثل پدر و برادر خودم هستند” رو کنار بگذارید! گفتن این جمله اصلا به معنای این نیست که باید حد و مرز سفت و سختی با آن‌ها داشته باشید که هیچ احساس صمیمیتی بینتان نباشد و مانند غریبه‌ها با یکدیگر رفتار کنید منظورمان این است که توقعاتی که باید از برادر و پدر خودتان داشته باشید لزومی ندارد از آن‌ها داشته باشید و برعکس توقعاتی که افراد از خواهر یا دختر خودشان دارند لزومی ندارد آن‌ها از شما داشته باشند. به هنوان مثال انتظار نداشته باشید برادر همسرتان به اندازه برادر خودتان با شما صمیمی باشد، رازهایش را با شما در میان بگذارد یا لحن صحبتش با شما در روزهای خوب یا چالش‌های مختلف مانند برادر خودتان باشد! همچنین انتظار نداشته باشید پدر همسرتان مانند پدر خودتان از جانش هم برای شما بگذرد! شما عروس او و صد در صد برایش مهم هستید اما قطعا فرزندان خودش برایش عزیتر هستند و شما باید این واقعیت را بپذیرید.

مرز صمیمی شدن به ملاک‌های زیادی بستگی دارد، از خلق و خوی شما و خانواده همسرتان گرفته تا فرهنگ و رسم و رسوم هر دو خانواده. بنابراین نمی‌توانیم برای این موضوع حد و مرز مشخص تعیین کنیم اما هر حد و مرزی دارید مراقب باشید تا مرز خودمانی شدن افراطی پیش نروید. اگر رسم و رسوم شما و پدر شوهر و برادر شوهرتان متفاوت است بهتر است تا جایی که هر دو طرف، یعنی هم خودتان هم آن‌ها راضی باشید انعطاف داشته باشید. قرار نیست رسم و رسوم یکدیگر را به هم تحمیل کنید اما حد و مرزها را تعیین کنید. منظورمان از تعیین حد و مرز این نیست که یک روز بنشینید و برایشان برنامه رفتار تنظیم کنید! این حد و مرز به مرور زمان و با رفتارتان مشخص می شود. مثلا اگر دوست ندارید وقتی در منزل تنها هستید پدر شوهر یا برادر شوهرتان منزلتان نیایند لزومی ندارید این را رسما اعلام کنید که حق ندارید بدون حضور همسرم پایتان را خانه ما بگذارید!

اینستاگرام _ همیار عشق

عکس

به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ ستاره معصومی همسر مهدی قایدی با انتشار یک عکس در کنار برادر شوهرش در اینستاگرام تصویری از تفریح خانوادگی خود به اشتراک گذاشت.

عکس

به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ ستاره معصومی همسر مهدی قایدی با انتشار یک عکس در کنار برادر شوهرش در اینستاگرام تصویری از تفریح خانوادگی خود به اشتراک گذاشت.

در این تصویر ابوالفضل برادر خردسال مهدی قائدی در کنار همسر مهاجم استقلال دیده می شود.

عکس ستاره معصومی همسر مهدی قایدی در کنار برادر همسرش که در اینستاگرام منتشر شده است را تماشا کنید.

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

قابی زیبا از ستاره معصومی و برادر شوهرش ابوالفضل قائدی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا