Tamasha

فیلم سینمایی صدای منو میشنوید صادق پروین آشتیانی

فیلم صدای منو می شنوید؟

فیلم “صدای منو می شنوید؟”, فیلمی به نویسندگی و کارگردانی صادق پروین آشتیانی است, این فیلم در ژانر درام و دفاع مقدس در سال 95 ساخته شد و قرار است از…

فیلم صدای منو می شنوید؟

فیلم “صدای منو می شنوید؟”، فیلمی به نویسندگی و کارگردانی صادق پروین آشتیانی و تهیه کنندگی حسن عباسی و حسن کلامی است. این فیلم در ژانر درام و دفاع مقدس در سال ۹۵ ساخته شد و برای اولین بار در سه سال بعد در سال ۹۸ در سینماهای ایران به اکران درآمد. این فیلم که تاکنون از صداوسیما پخش نشده است، حالا  قرار است برای اولین بار از رسانه ملی به نمایش درآید. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و زمان دقیق پخش آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم صدای منو می شنوید؟ + زمان پخش و تکرار

فیلم “صدای منو می شنوید؟” روایتگر پدری است که به دنبال فرزند مفقود الاثرش است. در خلاصه این فیلم آمده است: یک شهر… یک کلید… و یک سفر… پدر سفری را آغاز می کند…

داستان فیلم صدای منو می شنوید

سفری که پایانی است بر سال ها سکوت… سفری برای رهایی… برای رسیدن به پسرش که از نبرد بازنگشته… سفری برای پیدا شدن یک در… برای سبز ماندن خانواده اش و برای بازگرداندن زندگی به تنها نوه اش خورشید…

اسامی بازیگران فیلم صدای منو می شنوید؟

نویسنده و کارگردان: صادق پروین آشتیانی، تهیه کننده: حسن عباسی و حسن کلامی، سرمایه گذاران: مهدی مومن زاده، محمدمهدی خرمی، مدیر تولید: مهناز انزهایی، مجری طرح: هادی اکبرخواه، مدیر فیلمبرداری: سعید بختیاری، مدیر صدابرداری: هادی افشار، تدوین: کاوه ایمانی، مژده قاجاریه، صداگذار: محمود موسوی نژاد، طراح گریم: محمد قومی، طراح صحنه و لباس: هادی اکبرخواه، برنامه ریز: کاوه قاسم زاده، منشی صحنه: شرف نساء نیرومند، عکاس: نازنین سلامیان، مدیر تدارکات: محمد طلایی.

فیلم “صدای منو می شنوید” قرار است برای اولین بار (پنجشنبه ۱۵ خرداد ماه) از شبکه دوم سیما راس ساعت ۱۷:۰۰ پخش و تکرار آن روز بعد ساعت … و … باز پخش شود.

فیلم صدای منو می شنوید؟

اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم صدای منو می شنوید؟ و تصاویری از فیلم سینمایی «صدای منو می شنوید؟» ساخته صادق پروین آشتیانی در پیک نت.

فیلم صدای منو می شنوید؟

mohammad دسامبر 31, 2020اخبارنظری بدهید

فیلم صدای منو می شنوید؟ | بازیگران و داستان فیلم صدای منو می شنوید؟

فیلم صدای منو می شنوید؟ به کارگردانی صادق پروین آشتیانی ساخته شده است و زنده یاد پرویز پورحسینی و نگار عابدی از جمله بازیگران آن هستند.

«صدای منو می شنوید؟» عنوان فیلم سینمایی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی صادق پروین آشتیانی و تهیه کنندگی مشترک حسن عباسی و حسن کلامی می باشد که در سال 95 تولید شده است. این فیلم اولین ساخته سینمایی پروین آشتیانی محسوب می شود که پیش از این در تلویزیون ساخت چندین مجموعه و تله فیلم را برعهده داشته است.

فیلم صدای منو می شنوید؟ در سال 1398 در سینماهای سراسر کشور اکران شد و فروش خوبی نیز در گیشه نداشت.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: “یک شهر… یک کلید… و یک سفر… پدر سفری را آغاز می کند… سفری که پایانی است بر سال‌ها سکوت… سفری برای رهایی… برای رسیدن به پسرش که از نبرد بازنگشته… سفری برای پیدا شدن یک در… برای سبز ماندن خانواده‌اش و برای بازگرداندن زندگی به تنها نوه‌اش خورشید…”.

فیلم «صدای منو می شنوید؟» قصه زندگی خانواده‌ای است که بعد از 30 سال تکه‌هایی از پیکر فرزند آنها را که مفقودالاثر بوده است برایشان می‌آورند و دو استخوان و یک کلید از این شهید به دستشان می‌رسد. پدر و دختر این فرزند شهید در پی این هستند که این کلید چه رازی دارد و از همین جا داستان فیلم شروع می‌شود.

بازیگران فیلم صدای منو می شنوید؟

فیلم های پرویز پورحسینی

برخی از عوامل تولید فیلم سینمایی «صدای منو می شنوید؟» عبارتند از: مجری طرح: هادی اکبرخواه، مدیر فیلمبرداری: سعید بختیاری، مدیر صدابرداری: هادی افشار، طراح گریم: محمد قومی، تدوین: کاوه ایمانی، مژده قاجاریه، طراح صحنه و لباس: هادی اکبرخواه، مدیر تولید: مهناز انزهایی، برنامه ریز و دستیار یک: کاوه قاسم زاده، منشی صحنه: شرف نساء نیرومند، دستیار کارگردان: سمانه دالوند، دستیاران تصویر: حسین بذرافشان، محمدرضا ابراهیم، هادی یارمحمدی، احسان طباطبائی، مهدی احمدی، دستیاران گریم: پویان قومی، سپیده نقدی، دستیار لباس: معصومه شادی، مدیر تدارکات: محمد طلایی، دستیار تدارکات: مسعود مسعودیان، خدمات: علی ملکی، عکاس: نازنین سلامیان، مشاور رسانه‌ای: هادی داداشی و سرمایه گذاران: مهدی مؤمن زاده، محمدمهدی خرمی.

فیلم صدای منو می شنوید؟

فیلم صدای منو میشنوید

صدای منو میشنوید (1395) ، صدای منو میشنوید به کارگردانی صادق پروین آشتیانی و با بازی پرویز پورحسینی ، مژگان بیات ، نگار عابدی شامل پوستر و عکس صدای منو میشنوید ، دانلود تیزر و ویدئو صدای منو میشنوید ، نقد صدای منو میشنوید ، خلاصه داستان کامل و موضوع صدای منو میشنوید ، معرفی بازیگران صدای منو میشنوید و عوامل صدای منو میشنوید در منظوم ببینید.

فیلم صدای منو میشنوید

فیلم سینمایی صدای منو میشنوید به‌کارگردانی صادق پروین آشتیانی در 3 سال پیش یعنی سال 1395 در گونه دفاع مقدس تولید شده است. صدای منو میشنوید توانست در مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون یعنی منظوم نمره 4 از 10 را از سوی مردم بدست بیاورد که نشان می‌دهد عموم مردم صدای منو میشنوید را اثری کم‌ارزش، کم‌کیفیت و نه‌چندان مهم ارزیابی می‌کنند. حسن عباسی و حسن کلامی تهیه‌کنندگان صدای منو میشنوید این فیلم را، به‌عنوان محصول کشور ایران تهیه کرده‌اند. صدای منو میشنوید در تاریخ 1398/06/06 پخش خود را توسط پخش‌کننده نسیم صبا در سینما آغاز کرد. در آن روزها صدای منو میشنوید توانست آمار فروش 3،314،000 تومان را به ثبت برساند.

بازیگران فیلم صدای منو میشنوید چه کسانی هستند؟ در صدای منو میشنوید بازیگرانی چون پرویز پورحسینی، مژگان بیات، نگار عابدی، سعید داخ، حسن عباسی، یلدا قشقایی و عطا سلمانیان به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند. در فیلم صدای منو میشنوید حدود 15 بازیگر جلوی دوربین رفته‌اند که از نظر تعداد بازیگران می‌توان صدای منو میشنوید را یک اثر پربازیگر عنوان کرد. از این‌لحاظ کارگردانی فیلم صدای منو میشنوید باتوجه به بازی گرفتن از این تعداد بازیگر و مدیریت آنها کار بسیار دشواری بوده است؛ باید بررسی کرد آیا صادق پروین آشتیانی به‌عنوان کارگردان و به‌عنوان بازیگردان و همچنین تیم بازیگری صدای منو میشنوید توانسته‌اند در این زمینه موفق باشند و بازی‌های درخشانی را نمایش دهند؟ از دیگر بازیگران فیلم صدای منو میشنوید می‌توان به احمد نیکپور، مرتضی ایمانی، کاوه آشنا، لادن قناد، حسن ناصری، ایرج افکار، مهرزاد خلیقی و پوریا نیکجو اشاره کرد.

از محتوا و داستان فیلم صدای منو میشنوید چقدر اطلاع دارید؟

در خلاصه داستانی که یا از سوی تیم رسانه‌ای اثر و یا توسط دیگر رسانه‌ها درباره داستان صدای منو میشنوید منتشر شده است، می‌خوانیم: «حالا بعد چند سال پسرم برگشته… ایناهاش… این کلید رو به جاش به من دادن می گن بیا، خوشحال باش… پسرت اومده… کلیدی که مال یه دره… یه دری که گم شده تو این شهر لعنتی… حالا من در به در، کوچه به کوچه دنبال یه درم که بهم بگه این دو تا تیکه استخون و این کلید زنگ زده پسرمه یا نیست…»

از نظر تاریخچه فعالیت کارگردان و بازیگران فیلم صدای منو میشنوید نیز آمارها و نکات جذابی را می‌توان بیان کرد. براساس آمارها فیلم صدای منو میشنوید به طور متوسط فعالیت 12ام بازیگران این اثر است. براساس امتیاز مردم فیلم صدای منو میشنوید یکی از 4 اثر شاخص سعید داخ و حسن عباسی در حرفه بازیگری محسوب می‌شود. همچنین براساس امتیاز مردم فیلم صدای منو میشنوید بدترین اثر مژگان بیات، نگار عابدی، یلدا قشقایی و کاوه آشنا در حرفه بازیگری محسوب می‌شود. 5 تن از بازیگران صدای منو میشنوید، اولین فعالیت جدی بازیگری خود را در این اثر تجربه کرده‌اند، در واقع در صدای منو میشنوید 5 فیلم اولی بوده‌اند: عطا سلمانیان، مرتضی ایمانی، حسن ناصری، ایرج افکار و مهرزاد خلیقی. همچنین صادق پروین آشتیانی کارگردان صدای منو میشنوید اولین همکاری خود با بازیگرانی چون پرویز پورحسینی، مژگان بیات، نگار عابدی، سعید داخ، حسن عباسی، یلدا قشقایی، احمد نیکپور، کاوه آشنا، لادن قناد و پوریا نیکجو را در این اثر تجربه کرده است. در میان بازیگران صدای منو میشنوید نیز 102 همکاریِ اول رخ داده، به‌عبارت دیگر در این فیلم میان هر یک از 15 بازیگر با یکدیگر یک رابطه همکاری شکل گرفته که 102 همکاری برای اولین‌مرتبه در صدای منو میشنوید رخ داده است. مانند: پرویز پورحسینی و مژگان بیات، نگار عابدی و سعید داخ، حسن عباسی و یلدا قشقایی، عطا سلمانیان و احمد نیکپور، مرتضی ایمانی و کاوه آشنا.

اگر از تصویربرداری فیلم صدای منو میشنوید خوشتان آمده و یا دوستش ندارید، بهتر است بدانید مدیر فیلمبرداری آن سعید بختیاری بوده است. نظرتان درباره ضرباهنگ و تدوین فیلم صدای منو میشنوید چیست؟ تدوین صدای منو میشنوید را کاوه ایمانی و مژده قاجاریه انجام داده است. اگر صدای صدای منو میشنوید به‌گوشتان نشسته و یا از آن ناراضی هستید، شما را با صدابردار فیلم صدای منو میشنوید یعنی هادی افشار و صداگذار آن یعنی سیدمحمود موسوی‌نژاد آشنا می‌کنیم. هادی اکبرخواه طراحی صحنه فیلم صدای منو میشنوید را انجام نموده و هادی اکبرخواه طراحی لباس فیلم صدای منو میشنوید را انجام داده است. محمد قومی چهره‌پردازی یا طراحی گریم فیلم صدای منو میشنوید را برعهده داشت. از دیگر عوامل اثر می‌توان به شرف نسا نیرومند منشی صحنه فیلم صدای منو میشنوید و اشاره کرد. در مجموع بیش از 28 نفر در تولید فیلم صدای منو میشنوید نقش داشته‌اند و هر یک از آنها در منظوم یک صفحه اختصاصی دارند.

همچنین در بخش بررسی فیلم صدای منو میشنوید 3 نفر از میان مردم به نقد و تحلیل خود از صدای منو میشنوید پرداخته‌اند. تاکنون در صفحه اختصاصی فیلم صدای منو میشنوید در منظوم اطلاعات بسیاری توسط پژوهشگران و مردم ثبت شده است؛ در بخش گالری عکس و پوستر فیلم صدای منو میشنوید 9 عدد، گردآوری و درج شده است. همچنین تاکنون در بخش‌های ویدئو و تیزر فیلم صدای منو میشنوید، حواشی فیلم صدای منو میشنوید، دیالوگ برتر فیلم صدای منو میشنوید، سوتی فیلم صدای منو میشنوید و نقد فیلم صدای منو میشنوید هنوز موردی ثبت نشده است. قطعا ما و شما به این حد قانع نیستیم؛ باید به‌کمک علاقمندان فیلم، سریال و تئاتر، این دایرة‌المعارف آنلاین و بانک اطلاعات هنرمندان و آثار سینما، تلویزیون و تئاتر را کامل و کامل‌تر کنیم.

فیلم سینمایی صدای منو میشنوید صادق پروین آشتیانی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا