Tamasha

راز لاغری شهرام قائدی در پست اینستاگرامش

آخرین خبر

آخرین خبر های دنیای سینما، بازیگران و سلبریتی‌ها و حواشی مربوط به آن‌ها را در سینما و چهره‌ ها آخرین خبر ببینید؛ سینمای ایران، جهان و آخرین رویدادهای فرهنگ و هنر

آخرین خبر

چهره ها/ شهرام قائدی با چهره ای متفاوت

آخرین خبر/ شهرام قائدی با انتشار این عکس نوشت:آنها گفتند با سبیل بهتری

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندیدinstagram.com/akharinkhabar

تبلیغات

(۱۰:۵۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۶

(۱۰:۴۲) ۱۴۰۱/۰۶/۲۶

(۱۰:۳۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۶

(۱۰:۱۹) ۱۴۰۱/۰۶/۲۶

(۱۰:۱۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۶

(۰۹:۵۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۶

(۰۹:۳۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۶

(۰۹:۰۷) ۱۴۰۱/۰۶/۲۶

(۲۲:۵۶) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۲۲:۴۵) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۲۲:۱۸) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۲۲:۰۲) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۲۱:۴۵) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۲۱:۱۵) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۲۱:۰۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۲۰:۴۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۲۰:۱۸) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۲۰:۱۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۹:۵۶) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۹:۴۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۹:۲۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۹:۱۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۸:۴۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۸:۱۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۸:۰۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۸:۰۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۷:۴۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۷:۱۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۶:۳۷) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۶:۱۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۶:۰۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۵:۲۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۵:۰۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۴:۴۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۴:۲۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۴:۰۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۳:۴۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۳:۳۶) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۳:۲۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۳:۰۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۲:۴۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۲:۲۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۲:۰۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۲:۰۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۱:۴۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۱:۲۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۱:۱۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۱:۰۴) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۱:۰۲) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

(۱۱:۰۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

چهارتصویر متفاوت از شهرام قائدی/ از چهره خونین تا کلاه شاپو + عکس

شهرام قائدی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون یک تصویر متفاوت از خود در اینستاگرام منتشر نمود که حکایت از گذر عمر این بازیگر دوست داشتنی می دهد.

چهارتصویر متفاوت از شهرام قائدی/ از چهره خونین تا کلاه شاپو + عکس

شهرام قائدی (زاده ۳۱ مرداد ۱۳۵۴) بازیگر ایرانی است. شهرام قائدی در شهرستان قیر و کارزین در استان فارس به دنیا آمده‌است. شهرام قائدی از سال ۱۳۷۰ به تهران آمد. شهرام قائدی با بازی در پنجمین خورشید خود را به محبوبیت بیشتر در میان مردم رساند. 

شهرام قائدی

شهرام قائدی با نام اصلی ابراهیم در شهر قیر و کارزین در استان فارس در ۳۱ مرداد ۱۳۵۴ به دنیا آمده است. شهرام قائدی فرزند آخر خانواده است و فاصله سنی اش با پدرش خیلی زیاد بود. پدرش در بهار سال 77 از دنیا رفت. این فاصله سنی زیاد باعث شده بود که طرز تفکر کاملا متفاوتی هم داشته باشیم.

ورودش به حرفه ی بازیگری با مخالفت پدرش شروع شد تا جایی که او حمایت های مالی خود را از وی برداشت، پدرش از ملاکان و زمین داران بنام شیراز بود، پدر خانوم شهرام قائدی که دایی وی میباشد هم از بازاری های مرفه آن زمان بود.

2017-09-16 008

اولین کار تصویری تلویزیونی‌ شهرام قائدی «خودروی پلاک ۱۱» بود و پس از آن در سریال «بازگشت پرستوها» بازی کرد. شهرام قائدی اعتقاد دارد، بازیگری‌اش از زیر صفر شروع شده، نه از صفر. شهرام قائدی از سال ۷۳ در کاراگاه آموزشی «امین تارخ»، فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۷۴ برای خودش یک پا «بازیگردان» شد و در همان سال با کارگردان‌های مطرحی چون؛ قطب‌الدین صادقی، گلاب آدینه و… کار کرد. شهرام قائدی در ایام ماه مبارک رمضان در سریال پرطرفدار «پنجمین خورشید» در کنار «حمید گودرزی» به ایفای نقش پرداخت و نقشی بسیار پررنگ هم از خود نشان داد.

شهرام قائدی با دختر دایی خود ازدواج کرده است و یک دختر بنام سارینا دارد. به گفته شهرام قائدی : سارینا به شدت منتقد خوبی است. بهتر است بگویم که یک منتقد بی رحم!

زمانی که بحث نقد فیلم های من در میان باشد ، اصلا تعارف نمی کند که من پدرش هستم و به راحتی نقد می کند. گاهی آنچنان بی رحمانه حضور من در یک فیلم را نقد می کند که من در جواب می گویم اگر این کار را بازی نمی کردم ، پس چه کسی پول شهریه یا خورد و خوراک تو را می داد و البته سارینا هم در جواب می گوید بازی نمی کردی ما هم کمتر می خوردیم. 

راز لاغری شهرام قائدی در پست اینستاگرامش

شهرام قائدی و همسر شهرام قائدی و دختر شهرام قائدی و پست اینستاگرام شهرام قائدی و کاهش وزن قائدی را در نمناک ببینید.

راز لاغری شهرام قائدی در پست اینستاگرامش

پست اینستاگرامی شهرام قائدی که در آن از راز لاغر شدن خود حرف می زند.

دختر شهرام قائدی

شهرام قائدی و همسرش و دخترش

“قبل از دست به کامنت شدن صبر کن رفیق ،این پست فقط و فقط و فقط جهت پاسخ به سوالهای زیاد آن دسته از رفقایست که در پست های قبلی پرسیدند چطورری لاغر شدی ؟

عرض کنم من هم یکی از همین صدها هموطن شما هستم که بخش زیادی از عمرم را با چاقی و اضافه وزن مبارزه کرده ام ،تقریبا در حدود بیست و اندی سال همه راهها را امتحان کرده ام ،مخلص کلام اینکه به نظر من هیچ راه نسخه شده ی تائید شده ای که به مقصد برساند و ماندگار باشد وجود ندارد مگر یک راه (کم خوری تا همیشه و ورزش هر روزه حتی روزهای که از غصه و ناراحتی و بد بیاری و بغض و گرفتاری با همه ی دنیا قهری )به سختی سخت بدست می آید و به راحتی اب خوردن از دست میرود که اگر جابزنی بدتر هم میشود، پس کلید شروع میشود، امید ..کلید حرکت میشود انگیزه و ساختن یک مقصد ،حتی اگر برای همه دنیا مقصدت توهم بنظر برسد وکلید اخر ،مبارزه تا پای جان …من به دلیل حرفه ام نباید فرم صورتم بهم بریزد و زیاد لاغر شود پس این مسئله ماجرا را واویلا میکند، ولی همه ی این کلید واژه ها را ساخته ام و با اینکه راه زیادی تا تناسب اندام واقعی پیش رویم است امیدم را از دست نمیدهم ودر تلاشم ..شاید یک نفر امشب کلید شروع را بزند پس تبریک رفیق ،از من به تو نصیحت به داروها اعتماد نکن ،ته ماجرا چند کیلو کم میکنی و چند لطمه بزرک میخوری ..به تبلیغات انچنانی اعتنا نکن انها میخواهند جنس بنجلشان را به تو بیاندازند،٠..به یک شبه ره صد ساله رفتن فکر نکن، دروغ شیرین بزرگیست ..به حرفهای ادمهای بازنده ی حسود گوش نکن انها برای منصرف کردنت صحبتی بجز (تو لاغری بهت نمیاد ،تو تپلیت با مزه ست) ندارند و یک بار برای همیشه تصمیم بگیر و نگذار هموطن نازنینت بین صد نفر انگشت اشاره اش را سمت تو بگیرد و با تمسخر بگوید اینو نیگاه تورااااااخدااااااا”

شهرام قائدی

پست اینستاگرام شهرام قائدی

قیافه جدید مهدی قائدی و ستاره معصومی / شیطنت مهدی قائدی ستارره استقلالی+ عکس

مهدی قایدی بازیکن مطرح ایران در یک تصویر ایسنتاگرامی چهره جدیدی از خود به اشتراک گذاشت.

قیافه جدید مهدی قائدی و ستاره معصومی / شیطنت مهدی قائدی ستارره استقلالی+ عکس

پاتوق آنلاین به گزارش گل کوچیک از زمان بازگشت مهدی قایدی برای حضور در اولین اردوی تیم ملی به ایران حواشی این زوج در اینستاگرام به حداقل رسیده بود. مدتی بود شایعه جدایی مهدی قایدی و ستاره معصومی به گوش می‌رسید. مهدی قایدی در ایران کرونا گرفت و همسرش هم به مشهد و زیارات امام رضا رفت. مهدی قایدی و ستاره معصومی عکسی مانند قدیم از خود منتشر نمی‌کردند. همچنین ستاره معصومی همسر مهدی قایدی استوری های کنایه آمیزی در صفحه خود منتشر می‌کرد که به حواشی دامن می‌زد. این زوج روز ولنتاین با انتشار تصویری عاشقانه در کنار هم به تمام شایعات پایان دادند.

قیافه جدید مهدی قائدی و ستاره معصومی / شیطنت مهدی قائدی ستارره استقلالی+ عکس9

قیافه جدید مهدی قائدی و ستاره معصومی / شیطنت مهدی قائدی ستارره استقلالی+ عکس9

فوتبالیست جوان و خوش تکنیک ایرانی که در حال حاضر در باشگاه شباب الاهلی مشغول به بازی می باشد، در آخرین پست ایسنتاگرامی خود با انتشار یک تصویر متفاوت از خود، توجه کاربران را به خود جلب نمود. مهدی قایدی در این تصویر کاملا چهره ای متفاوت نسبت به چند سال قبل دارد و برای علاقه مندان به این بازیکن یک سورپرایز ویژه محسوب می شود.

مهدی قایدی (زادهٔ ۱۴ آذر ۱۳۷۷ در بوشهر[۳]) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای شباب الاهلی بازی می‌کند.

باشگاه فوتبال ایرانجوان

قایدی فوتبال خود را از تیم‌های پایه باشگاه ایران‌جوان بوشهر آغاز کرد و توانست در فصل ۹۶–۱۳۹۵ به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند. وی در نخستین فصل بازی خود توانست ۱۰ گل برای تیمش بزند و عنوان پدیده لیگ یک را نیز در آن سال کسب کرد.[۴]

قیافه جدید مهدی قائدی و ستاره معصومی / شیطنت مهدی قائدی ستارره استقلالی+ عکس0

باشگاه فوتبال استقلال

قایدی در اولین بازی خود برای استقلال در ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

پس‌از درخشش وی در لیگ یک، استقلال برای جذب وی دست به‌کار شدند و او در نهایت با قراردادی ۵ ساله در ۱۷ تیر ۱۳۹۶ به استقلال پیوست.[۵]

قایدی در بازی مقابل سپاهان در ۱۵ آذر ۱۳۹۶

وی نخستین بازی رسمی خود برای این تیم را در ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ در هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران ۹۷–۱۳۹۶ مقابل استقلال خوزستان انجام داد. وی در این بازی در دقیقه ۶۴ به‌جای امید نورافکن وارد زمین شد و با حرکات تکنیکی خود، نمایش درخشانی از خود نشان داد. از این رو هواداران استقلال به او لقب باشو کوچک را داده‌اند.

۲۰۱۹–۲۰۱۸

وی در این فصل در هفته ششم لیگ برتر و بازی مقابل نفت مسجد سلیمان اولین گل خود برای استقلال را به ثمر رساند. او پیش از بازی برابر باشگاه فوتبال سایپا به یک‌باره تمرین استقلال را رد کرد و توسط وینفرد شفر از استقلال اخراج شد! اما در ادامه و با وساطت فرهاد مجیدی دوباره به تمرینات برگشت و دومین گل فصل و دومین گل خود برای استقلال را روی پاس‌گل آیاندا پاتوسی در برابر نفت مسجد سلیمان به ثمر رساند. او همچنین بعد از اخراج وینفرد شفر و سرمربی شدن فرهاد مجیدی به ترکیب اصلی استقلال رسید و سومین گل خود را برای استقلال در هفته آخر لیگ برابر سپیدرود رشت به ثمر رساند. او در این فصل ۳گل زد و در لیگ قهرمانان آسیا هم برابر الهلال عربستان به میدان رفت.

قیافه جدید مهدی قائدی و ستاره معصومی / شیطنت مهدی قائدی ستارره استقلالی+ عکس5

۲۰۲۰–۲۰۱۹

او در این فصل شماره ۱۰ را بر تن کرد.

وی در بازی استقلال مقابل ماشین‌سازی در هفته اول لیگ نوزدهم به صورت تعویضی به میدان آمد. در بازی با نفت مسجد سلیمان اولین گل فصل خود را زد. او که در ابتدای فصل به هواداران قول زدن ده گل در این فصل را داده بود موفق شد قول خود را عملی کند و ده گل با پیراهن این در لیگ برتر به ثمر برساند.

۲۰۲۱–۲۰۲۰

او در سال سال ۱۳۹۹ موفق شد در دو شهرآورد متوالی در لیگ و جام حذفی برای استقلال گلزنی کند.

این اخبار را از دست ندهید

حتما بخوانید

کلمات کلیدی

سبیل , شهرام قائدی , شهرام قائدی و همسرش , پست اینستاگرام شهرام قائدی , دختر شهرام قائدی

(۱۹:۲۰) ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

چهره ها/ شهرام قائدی با چهره ای متفاوت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا