Tamasha

طلا 23 خرداد 1401

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1401/03/23

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 500 هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 16 میلیون تومان است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1401/03/23

بروز رسانی: دو‌‌‌‌شنبه 23  خرداد 12:30

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

27  هزار و 182

قیمت یورو (صرافی بانکی)

28  هزار و 539

قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز، 28 خرداد 1401 + جدول

هر اونس طلا، امروز به ۱,۸۴۰ (یک هزار و هشتصد و چهل) دلار رسید.

قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز، 28 خرداد 1401 + جدول

هر اونس طلا، امروز به ۱,۸۴۰ (یک هزار و هشتصد و چهل) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۰۳ درصدی داشته است.

قیمت طلا بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با افزایش ۱.۳۹ درصدی، از ۱,۴۱۱,۵۰۰ (یک میلیون و چهارصد و یازده هزار و پانصد ) تومان به ۱,۴۳۱,۴۰۰ (یک میلیون و چهارصد و سی و یک هزار و چهارصد ) تومان رسید.

همچنین هر مثقال طلا ۱۸ عیار با افزایش ۱.۵۹ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۶,۲۰۵,۰۰۰ (شش میلیون و دویست و پنج هزار) تومان معامله شد.

قیمت دلار در بازار متشکل، امروز به ۲۷,۳۰۱ (بیست و هفت هزار و سیصد و یک ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۰۴ درصدی داشته است.

همچنین یورو در صرافی ملی با کاهش ۰.۲۹ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲۸,۶۳۳ (بیست و هشت هزار و ششصد و سی و سه ) تومان معامله شد.

قیمت سکه امامی به 15,300,000 (پانزده میلیون و سیصد هزار) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، افزایش 1.3 درصدی داشته است.

نیم سکه، امروز به ۸,۷۰۰,۰۰۰ (هشت میلیون و هفتصد هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۵۷ درصدی داشته است.

قیمت سکه امروز 23 خرداد 1401

قیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی بر اساس نرخ بازار طلا، جواهر و سکه تهران ۱۶ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان است.

قیمت سکه امروز 23 خرداد 1401

آخرین قیمت انواع طلا و ارز در پایان معاملات روز گذشته اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، آخرین قیمت انواع طلا و ارز در پایان روز معاملاتی گذشته به شرح زیر است:

۱. هر گرم طلا ۱۸ عیار به ۱۵,۰۸۲,۰۰۰ ریال رسید.

۲. انس جهانی طلا به ۱,۸۷۱.۵۹ دلار رسید.

۳. قیمت هر عدد سکه امامی به ۱۶۴,۰۰۳,۵۰۰ ریال رسید.

۴. هر عدد سکه بهار آزادی به ۱۵۸,۹۵۰,۰۰۰ ریال رسید.

۵. هر عدد نیم‌سکه به قیمت ۹۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال، هر عدد ربع سکه به قیمت ۶۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال و هر عدد سکه یک گرمی به قیمت ۳۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال رسید.

۶. قیمت هر دلار آمریکا در صرافی ملی به ۲۷۰,۴۴۶ ریال رسید؛ همچنین قیمت هر یورو در صرافی ملی به ۲۸۲,۰۲۸ ریال و قیمت هر پوند به ۴۰۵,۶۴۰ ریال رسید.

قیمت سکه امامی در جریان معاملات امروز شنبه 21 خرداد 1401 مبلغ 16 میلیون و 350 هزار تومان مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری موج، قیمت سکه امامی در جریان معاملات امروز شنبه 21 خرداد 1401 مبلغ 16 میلیون و 350 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 15میلیون و 446 هزار تومان تومن رسید.

در بازار آزاد قیمت نیم سکه 9 میلیون 50 تومان، ربع سکه 6 میلیون 50 هزارتومان و سکه گرمی به مبلغ 3 میلیون 25 تومان است.

قیمت سکه معاملات هفته جدید را صعودی آغاز کرد و ابتدا تا نزدیکی ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان پیشروی کرد. اما حوالی ساعت ۱۶ در حالی که دلار هم به رکورد جدید ۳۲۸۵۰ تومان (طبق اعلام کانال‌های غیررسمی) رسیده بود، دلار و سکه تغییر مسیر دادند. در نهایت سکه معاملات امروز را بدون تغییر در محدوده ۱۵ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان به پایان رساند.

قیمت سکه در بازار | قیمت سکه کاهش می یاید

سکه تنها ۶ درصد با نرخ ۱۶.۵ میلیون که سقف تاریخی قیمت آن است فاصله دارد. سقف‌شکنی دلار داخلی در کنار رشد قابل توجه قیمت اونس جهانی طلا در روز جمعه موجب شده تا برخی شکستن سقف سکه را هم انتظار بکشند.

قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم امروز به ۱۴ میلیون و ۴۹۶ هزار تومان رسید و سکه طرح جدید (امامی) در رقم ۱۵ میلیون و ۵۶۸ هزار تومان معامله شد.قیمت نیم‌ سکه امروز به ۸ میلیون ۵۲۰ هزار تومان رسید.قیمت ربع سکه امروز ۵ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان شد.قیمت سکه یک گرمی امروز ۳ میلیون تومان است.قیمت اونس طلا امروز در بازارهای جهانی به هزار و 875 دلار رسید.قیمت طلا ۱۸ عیار امروز هر گرم به مبلغ یک میلیون و ۴۷۷ هزار تومان معامله می‌شود.

ریزش قیمت سکه در بازار

قیمت سکه طرح جدید امروز با ۲۴۶ هزار تومان کاهش نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته به ۱۵ میلیون و ۵۶ هزار تومان رسید.

به گزارش ایرنا، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز (دوشنبه، ۱۶ خردادماه ۱۴۰۱) در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه با ۲۴۶ هزار تومان کاهش نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته (پنجشنبه گذشته) به ۱۵ میلیون و ۵۶ هزار تومان رسید و در آستانه از دست دادن کانال ۱۵ میلیون تومانی قرار گرفته است.

سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با قیمت ۱۴ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز نیم‌سکه هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی سه میلیون و ۵۰ هزار تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۴۳۰ هزار تومان رسید و قیمت هر مثقال طلا ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شد.

قیمت اُنس جهانی طلا نیز روز گذشته و در آخرین روز کاری هفته میلادی به ۱۸۵۱ دلار و ۶۲ سنت رسید.

نزول قیمت سکه در بازار شبانه

اقتصاد نیوز : قیمت سکه روز گذشته به سقف کانال ۱۵ میلیون نزدیک شد. فلز زرد رنگ داخلی بعد از افزایش قیمت دلار وارد کانال ۱۵ میلیون تومان شد و تا پله هشتم این کانال پیشروی کرد.

با این حال قیمت سکه در معاملات پشت خطی دیشب نسبت به قیمت نقدی روز شنبه نزولی بود.

برخی‌از تحلیلگران بازار سکه معتقد بودند بعد از جهش یکباره قیمت سکه و رسیدن آن به نزدیک سقف کانال ۱۵ میلیون تومان، احتمالا در بازار امروز این فلز زرد رنگ اصلاح خواهد شد تا مسیر حرکت بعدی خود را تعیین کند.

حباب قیمت سکه چند درصد شد؟

با رشد قیمت دلار بازار ارز با پمپاژ های خبری روبرو شده است. کانال های ارزی که قبلا اخبار بازار ساز را پوشش نمی‌دانند در شرایط کنونی به کمک بازارساز رفته اند.

قیمت دلار صرافی ملی و بازار متشکل ارزی امروز مانند روز قبل صعودی بودند. قیمت سکه هم امروز در محدوده ۱۵ میلیون تا ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.

با رشد قیمت دلار بازار ارز با پمپاژ های خبری روبرو شده است. کانال های ارزی که قبلا اخبار بازار ساز را پوشش نمی‌دانند در شرایط کنونی به کمک بازارساز رفته اند. طبق اعلام کانال های ارزی، بانک مرکزی در راستای ایجاد تعادل در بازار ارز، در روز جاری عرضه قابل توجه و سنگین در سامانه نیما، داشته است.

بر اساس بررسی های انجام شده فقط طی یک فقره شرکت ملی گاز مبادرت به عرضه ۱۰۰ میلیون دلار و فولاد خوزستان عرضه ۵۰ میلیون دلاری داشته است.این عرضه های چند صد میلیونی نشان از حضور پرقدرت بازارساز در بازار حواله و اسکناس دارد.

قیمت طلا و سکه، امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۶ میلیون تومان است.

قیمت طلا و سکه، امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تسنیم: هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۶ میلیون تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۶ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی ۱۸۵۷ دلار است.

قیمت طلا و قیمت سکه امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

قیمت سکه دوشنبه به مرز ۱۶ میلیون تومان بازگشت. از یک سو، طبق اعلام کانال‌های غیررسمی قیمت دلار در بازار آزاد تا مرز ۳۳ هزار تومان عقب‌نشینی کرده است

قیمت طلا و قیمت سکه امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

قیمت سکه دوشنبه به مرز ۱۶ میلیون تومان بازگشت. از یک سو، طبق اعلام کانال‌های غیررسمی قیمت دلار در بازار آزاد تا مرز ۳۳ هزار تومان عقب‌نشینی کرده است. از سوی دیگر، بازدهی اوراق خزانه‌داری آمریکا در حال افزایش است که از جذابیت طلای جهانی می‌کاهد. به این ترتیب، اونس که آخر هفته گذشته به دنبال آمار داغ تورم آمریکا به بالاترین سطح یک ماهه رسیده بود، نزدیک به یک درصد عقب‌نشینی کرد و به ۱۸۵۷ دلار رسید.از عوامل موثر بر افت امروز قیمت دلار، مصوبه دیروز بانک مرکزی ارزیابی می‌شود که حاکی از شروع مجدد فروش ارز سهمیه‌ای به مردم است. اگرچه به عقیده کارشناسان، افزایش عرضه اسکناس در بازار ارز به تنهایی نمی‌تواند دلار را که با نگرانی‌های مرتبط با برجام و تحریم‌ها جهش کرده را به عقب برگرداند. همچنین اظهارات امروز سخنگوی وزارت خارجه درباره قابل بازگشت بودن اقدامات هسته‌ای جدید ایران و امکان احیای برجام نیز اندکی از هیجانات بازار ارز و سکه کاست. قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم امروز به ۱۵ میلیون و ۴۵۵ هزار تومان رسید و سکه طرح جدید (امامی) در رقم ۱۶ میلیون تومان معامله شد. قیمت نیم‌ سکه امروز به ۹ میلیون ۱۰۰ هزار تومان رسید. قیمت ربع سکه امروز ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان شد. قیمت سکه یک گرمی امروز ۳ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان است. قیمت اونس طلا امروز در بازارهای جهانی به هزار و 860 دلار رسید. قیمت طلا ۱۸ عیار امروز هر گرم به مبلغ یک میلیون و ۴۸۷ هزار تومان معامله می‌شود.

© کلیه حقوق برای گروه کیان محفوظ است.

بورسان را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

کلمات کلیدی

قیمت طلا , دلار , روزنامه شرق , سکه , شبکه شرق , طلا , قیمت سکه , آخرین قیمت سکه , قیمت سکه در بازار , قیمت سکه پرواز کرد , قیمت سکه کاهش یافت , قیمت سکه 22 خرداد , ریزش قیمت سکه در بازار , گزارش بازار

طلا 23 خرداد 1401

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا