Tamasha

جواب دانشگاه آزاد ارشد

نتایج کنکور ارشد دانشگاه آزاد ۹۹

نتایج کنکور ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

نتایج کنکور ارشد دانشگاه آزاد ۹۹

نتایج کنکور ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

همان طور که گفتیم نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 در دو مرحله اولیه و نهایی منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . متقاضیان به منظور اطلاع از اسامی پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه آزاد باید اخبار و اطلاعیه های مختلف در خصوص زمان اعلام نتیجه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ را دنبال نمایند تا از مراحل بعدی آزمون جا نمانند . به منظور رفاه حال داوطلبان بازه های زمانی پیش بینی شده برای این فرایند را ارائه داده و همزمان با انتشار اخبار و اطلاعیه های جدید بروزرسانی می کنیم .

چند سالی است که ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده و کلیه علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در یک آزمون جامع و هماهنگ شرکت می کنند . سازمان سنجش نیز به عنوان مجری برگزاری کنکور کارشناسی ارشد به تصحیح پاسخنامه های داوطلبان پرداخته و با انتشار اطلاعیه ای زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ را اعلام می کند .

این نتایج که معمولا یک ماه پس از برگزاری آزمون منتشر می شود به بررسی وضعیت علمی کلیه داوطلبان دانشگاه های سراسری اعم از روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی ، پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد می پردازد . سال گذشته به دلیل تاخیر در زمان برگزاری آزمون ، جواب اولیه کنکور کارشناسی ارشد نیمه دوم تیر ماه منتشر شد اما بر اساس تجربیات گذشته و پیش بینی های صورت گرفته زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 احتمالا اوایل شهریور ماه خواهد بود . 

برای مشاهده نتایج کلیک نمایید .

آن دسته از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد که با مراجعه به سایت azmoon.org رشته محل های مور علاقه خود را اولویت بندی کرده اند می توانند نتایج انتخاب رشته را در زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 مشاهده نمایند .

سال گذشته با وجود تاخیر در کلیه مراحل آزمون ، شاهد انتشار نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در هفته سوم شهریور ماه بودیم که به طور همزمان با اعلام نتیجه نهایی کنکور کارشناسی ارشد در سایت سازمان سنجش منتشر شد . امسال نیز به دلیل شروع شیوع بیماری کرونا ، زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ احتمالا در مهر ماه خواهد بود .

به گفته رئیس سازمان سنجش کشور ، با توجه به تعویق برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 99 ، نتایج نهایی آزمون ارشد احتمالا تا 5 آبان ماه اعلام می شود .

البته داوطلبانی نیز هستند که به عنوان استعداد درخشان در پذیرش بدون آزمون ارشد دانشگاه آزاد شرکت کرده اند . این دسته از داوطلبان با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد می توانند ازاعلام نتایج بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد 99مطلع شوند . برای اطمینان خاطر و اطلاع از زمان دقیق به داوطلبان توصیه می کنیم در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد عضو شوند .

طبق روال سالیان گذشته نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ به صورت اینترنتی اعلام شده و در بازه های زمانی مشخصی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . متقاضیان برای مشاهده جواب اولیه و نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ باید طبق توضیحات زیر عمل کنند . 

نحوه اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

پس از مشخص شدن زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 داوطلبان می بایست به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه نموده و به بررسی وضعیت علمی خود بپردازند . بدین منظور کافی است طبق راهنمای تصویری زیر وارد ” سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 99 ” شوید . 

روش اول : بر اساس شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نامروش دوم : بر اساس شماره پرونده و اطلاعات فردی 

توجه : داوطلبانی که به هر دلیلی اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش کرده اند می توانند از طریق ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش نسبت به بازیابی شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اقدام نمایند . 

پیرو برگزاری مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سایت azmoon.org انتظار داریم نتایج نهایی این مرحله نیز در سایت مذکور اعلام شود اما طی سه سال گذشته تغییراتی در نحوه اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد صورت گرفت که بر اساس آن داوطلبان می توانستند نتایج خود را در سایت سازمان سنجش مشاهده کنند . در صورت تکرار این روند ، نحوه اعلام نتیجه نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 مطابق تصاویر فوق بوده با این تفاوت که داوطلبان در مرحله آخر با کلیک بر روی گزینه نتیجه نهایی از وضعیت قبولی یا مردودی خود مطلع می شوند . 

در هر یک از مراحل ابتدایی و نهایی اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 کارنامه ای برای داوطلبان منتشر شده و به بررسی وضعیت آن ها می پردازد . در کارنامه اولیه کارشناسی ارشد ۹۹ ، رتبه و تراز داوطلب در هر رشته گرایش مشخص شده و کد دسترسی بهانتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99 مندرج در انتهای کارنامه ، امکان اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه را برای داوطلبان مجاز فراهم می کند .

در کارنامه نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 نیز رتبه و تراز اکتسابی داوطلب در هر رشته محل مشخص شده و پس ازمقایسه این رتبه با رتبه آخرین نفر پذیرفته شده ، رشته محل قبولی داوطلب تعیین می گردد . لازم به ذکر است کارنامه نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد وضعیت متقاضیان را در اولویت های پایین تر از محل قبولی آن ها نشان نداده و امکان درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته کارشناسی ارشد برای داوطلبان وجود نخواهد داشت .

متقاضیانی که موفق به کسب رتبه قبولی در مرحله اعلام نتیجه نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ نشده یا از رشته محل قبولی خود راضی نیستند می توانند از روش های دیگری نظیر تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 99برای ورود به مقطع فوق لیسانس استفاده نمایند . البته به دلیل تصمیمات وزارت علوم در خصوص حذف تکمیل ظرفیت ، ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 و برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد سال بعد راه های مطمئن تری برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر می باشد .

داوطلبان در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص اعلام نتایج اولیه و نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 می توانند از سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کرده و با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در ارتباط باشند . 

انتظار می رود این نتایج در سایت azmoon.org اعلام شود اما سال گذشته شاهد انتشار نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سایت sanjesh.org بودیم .

خیر ، کارنامه نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد وضعیت داوطلب را در اولویت های پایین تر از محل قبولی نشان نمی دهد . 

بله ، کلیه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد نتایج اولیه خود را در یک کارنامه دریافت می کنند  .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

کلیه داوطلبانی که بر اساس اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ مجاز به انتخاب رشته محل های دانشگاه آزاد شده و با مراجعه به سایت azmoon.org فرم اینترنتی انتخاب رشته را تکمیل کرده اند می بایست اخبار و اطلاعیه های مختلف در خصوص زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را دنبال نمایند .

این نتایج احتمالا در اواخر نیمه دوم مهر ماه و همراه با اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری منتشر شده و مقدمات لازم برای ورود به دانشگاه را از نیمسال اول تحصیلی فراهم می کند اما سال گذشته به دلیل وقوع سیل در برخی استان های کشور شاهد انتشار نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری به صورت هم زمان بودیم .

به گفته رئیس سازمان سنجش کشور ، با توجه به تعویق برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 99 ، نتایج نهایی آزمون ارشد دانشگاه آزاد احتمالا تا 5 آبان ماه اعلام می شود .

به دلیل تغییرات احتمالی در زمانبندی کنکور ارشد دانشگاه آزاد به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از زمان دقیق اعلام جواب نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 مطلع شوند . همچنین داوطلبانی که منتظر اعلام نتایج ارشد سراسری هستند می توانند مقاله زیر را مطالعه نمایند .

همان طور که گفتیم انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 به صورت مجزا و در سایت azmoon.org انجام می شود . از این رو انتظار می رود نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ نیز از طریق همین سایت اعلام شود اما به دلیل تغییرات صورت گرفته در سه سال گذشته ممکن است شاهد انتشار این نتایج توسط سازمان سنجش باشیم . در قسمت زیر راهنمای تصویری نحوه مشاهده جواب نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سایت سازمان سنجش را ارائه داده ایم که در صورت تغییر بروزرسانی خواهد شد . راهنمای تصویری :

توجه : داوطلبان برای استفاده از این سامانه باید به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی داشته یا در صورت فراموشی نسبت به بازیابی شماره پرونده ارشد اقدام نمایند . دریافت این اطلاعات از طریق ثبت درخواست در سازمان سنجش فراهم خواهد شد . 

طبق روال سالیان گذشته داوطلبانی که با برنامه ریزی به مطالعه منابع مفید پرداخته و با هدف قبولی در دانشگاه آزاد به اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود می پردازند به جواب قابل قبولی دست خواهند یافت اما در این میان با داوطلبانی نیز مواجه خواهیم بود که به دلیل انتخاب رشته اشتباه جزو پذیرفته شدگان این مرحله نباشند .

این داوطلبان می توانند از روش های دیگر برای ادامه تحصیل در این مقطع استفاده نمایند . تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد یکی از این روش هاست که البته به دلیل مصوبات وزارت علوم احتمال برگزاری آن کم می باشد . از این رو ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ یا شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سال بعد می تواند گزینه های مناسبی برای تخمین شانس قبولی در مقطع فوق لیسانس باشد . 

متقاضیان دانشگاه می توانند سوالات خود را در خصوص اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 را از کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی هیوا بپرسند . راه ارتباطی داوطلبان با مشاوره این مرکز سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا می باشد .

هر چند انتظار می رود این نتایج در سایت azmoon.org اعلام شود اما احتمال انتشار آن در سایت سازمان سنجش هم وجود دارد . 

خیر ، برای داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کارنامه سبز منتشر نشده و امکان ثبت درخواست بررسی اولویت های بعدی وجود ندارد . 

همزمانی اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد به تصمیم سازمان سنجش بستگی داشته و در موعد مقرر مشخص می شود . 

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

نتایج اولیه ارشد 99 احتمالا در شهریور ماه منتشر شود . کلیه داوطلبانی که در انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 99 شرکت کرده اند با در دست داشتن اطلاعات ثبت نامی می توانند نتایج خود را دریافت کنند . با توجه به این که سه سال متوالی است نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود در ادامه نحوه مشاهده نتایج این آزمون را از طریق سایت این سازمان ارائه می دهیم .

برای مشاهده نتایج کلیک نمایید .

به داوطلبان توصیه می شود به خاطر تغییرات احتمالی در نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد شوند . پیرو تغییرات احتمالی راهنمای تصویری زیر را بروزرسانی خواهیم کرد .

همان طور که اشاره کردیم برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزادخود می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و طبق تصویر زیر وارد سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد 99 شوید . 

در صفحه بعد به منظور ورود به سامانه جامع تحصیلات تکمیلی باید بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک کنید .

در ادامه دو روش جستجو برای شما ظاهر می شود .

1 – بر اساس شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام2 – بر اساس شماره پرونده و اطلاعات فردی

پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی میز کار شما به نمایش در آمده و کافی است بر روی گزینه مشاهده نتایج نهایی کلیک کنید .

در صورتی که داوطلبان به هر دلیلی اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش کرده باشند می توانند برای دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کارشناسی ارشد از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواستی در این خصوص ارسال نمایند .

در صورت عدم موفقیت در مشاهده نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 ، مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا شما را در این مرحله یاری کنند . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

خیر ، برای کلیه متقاضیان رشته محل های کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد یک کارنامه صادر می شود . 

با انتشار کارنامه اولیه کارشناسی ارشد رتبه و تراز داوطلبان و وضعیت مجاز بودن آن ها برای شرکت در انتخاب رشته مشخص می شود . 

خیر ، با توجه به عدم انتشار کارنامه سبز کارشناسی ارشد برای داوطلبان دانشگاه آزاد امکان بررسی اولویت بعدی وجود ندارد . 

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1401

نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1401 – زمان و راهنمای دریافت نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، کی میاد

نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1401

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اگر سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات بپرسید

نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 1401 برای دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت مجزا انجام گرفت و متقاضیان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد باید به سایت azmoon.org مراجعه می کردند. فرصت انتخاب رشته برای ارشد دانشگاه آزاد 1401 به اتمام رسیده است و داوطلبانی که انتخاب رشته کرده اند باید منتظر اعلام نتایج باشند تا از قبولی یا عدم قبولی خود مطلع گردند. در ادامه این مطلب می خواهیم درباره زمان و نحوه اعلام نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1401 شما را راهنمایی کنیم. همراه ما باشید.

سوالات خود را در زمینه دریافت نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد ، از مشاوران ما بپرسید تا با اطلاعات دقیق راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

آنچه در این مطلب میخوانید :

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد برای دانشگاه ازاد در تیرماه انجام شد و داوطلبانی که در آزمون ثبت نام کرده بودند ، می توانستند از طریق مراجعه به سایت azmoon.org انتخاب رشته خود را انجام دهند. نتایج انتخاب رشته به فاصله چند هفته از پس از اتمام آن اعلام می گردد و پیش بینی می شود که در هفته آخر مردادماه یا حداکثر هفته اول شهریورماه ، نتایج منتشر شود.

مرتبط بخوانید : زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

همانطور که می دانید ، انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد به صورت مجزا انجام می گیرد و  اعلام نتایج نیز جداگانه است. اگر انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را انجام داده اید ، برای دریافت نتایج باید به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراجعه نمایید.

لینک دریافت نتیجه ارشد دانشگاه آزاد در این سامانه فعال می شود و شما با درج اطلاعات خواسته شده شامل کدپیگیری انتخاب رشته ، شناسه انتخاب رشته و … می توانید کارنامه تان را دریافت نمایید. اگر برای مشاهده و دریافت نتیجه با مشکلی مواجه هستید ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

ممکن است پس از دریافت نتایج انتخاب رشته ارشد دانشگاه دانشگاه آزاد ، از رشته محل قبولی خود رضایت نداشته باشید و یا اینکه در هیچ رشته ای قبول نشده باشید و درخواست اعتراض به نتایج دهید. دانشگاه آزاد ، شرایطی را برای ثبت درخواست معترضان به نتایج فراهم نکرده است و امکان اعتراض به نتایج انتخاب رشته این دانشگاه وجود ندارد.

پس از اینکه نتایج انتخاب رشته اعلام می شود ، پذیرفته شدگان باید برای ثبت نام در دانشگاه قبولی اقدام کنند اما ممکن است بعضی از داوطلبان در دانشگاه سراسری هم قبول شده باشند و ثبت نام دانشگاه ازاد را انجام ندهند یا بعضی از داوطلبان از رشته محل قبولی خود رضایت نداشته باشند و ثبت نام نکنند.

در صورتی که ظرفیت رشته ها تکمیل نشود ، دانشگاه آزاد اقدام به برگزاری تکمیل ظرفیت می نماید و لیست رشته های دارای ظرفیت را در یک دفترچه جمع آوری کرده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد. زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در صورتی که برگزار شود ، در اوایل آبان ماه است زیرا باید تکلیف ظرفیت رشته ها مشخص شود.

مرتبط بخوانید : لیست رشته های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 

در تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تمام داوطلبانی که دارای کارنامه هستند ، می توانند شرکت کنند یعنی اگر شما انتخاب رشته اولیه این دانشگاه را انجام نداده اید ، می توانید انتخاب رشته تکمیل ظرفیت را انجام دهید. البته لازم است بدانید که تعداد پذیرش در رشته های تکمیل ظرفیت بسیار محدود است و هر رشته به طور میانگین 2 تا 5 نفر ظرفیت دارد.

زمان اعلام نتیجه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد در اواخر مردادماه یا اوایل شهریورماه است.

سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ، نتیجه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد را اعلام می کند.

دانشگاه آزاد معمولا فرصتی برای اعتراض به نتایج انتخاب رشته فراهم نمی کند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

رشته داروسازی از جمله رشته های دانشگاه آزاد است که ممکن است به مرحله تکمیل …

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه *

ایمیل

جواب دانشگاه آزاد ارشد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا