Tamasha

امیر قطر به همراه همسر جوان و خوشتیپش در مراسم ملکه الیزابت

مراسم تدفین ملکه انگلیس

مراسم تدفین ملکه انگلیس وامیر قطر به همراه همسر جوان و خوشتیپش در مراسم ملکه الیزابت را در پرشین وی ببینید

مراسم تدفین ملکه انگلیس

برای دفن ملکه بریتانیا افراد مشهور و سرشناس زیادی به بریتانیا سفر کردند که از میان آنها می توان به امیر قطر اشاره کرد. امیر قطر به همراه همسر جوان و خوشتیپش در مراسم تدفین ملکه انگلیس را در پرشین وی ببینید.

امیر قطر به همراه همسر جوان و خوشتیپش در مراسم ملکه الیزابت

آخرین مرحله از خاکسپاری و تدفین ملکه الیزابت دوم در لندن به پایان می‌رسد و یکی از موضوعات مشترک در اغلب صفحه اول روزنامه‌های انگلیسی زبان در غرب به سرانجام می‌رسد.

موضوع دیگر در صفحه اول این روزنامه‌‌ها، ماجراهای اوکراین است. موضوعی که با داغ شدن سوژه‌های دیگر تا حدی به حاشیه می‌رود و دوباره جایگاه خود را پیدا می‌کند. اوکراین مشغول جنگی ۷ ماهه با روسیه در خاک خود است و این برای غربی‌های حامی اوکراین بسیار اهمیت دارد.

خاورمیانه‌ای‌ها سرگرم مسائل ایران، افغانستان، زلزله تایوان، خاکسپاری ملکه و یمن هستند.

امروز آخرین پرده از مراسم تدفین ملکه انجام می‌شود. تعدادی از سران کشورها از جمله جو بایدن برای وداع با او و شرکت در آیین خاکسپاری‌اش خود را به لندن رسانده اند. بالاترین وضعیت امنیتی در لندن برقرار شده است تا این رویداد به درستی انجام پذیرد.

پلیس لندن بیش از ۱۰هزار نیروی خود را به کار گرفته است تا بزرگترین رویداد تاریخ معاصر بریتانیا را به سرانجام برساند؛ خاکسپاری بی‌دردسر و بی‌چالش ملکه‌ الیزابت دوم.

در این مراسم و در انتقال تابوت از وست‌مینستر تا وست مینستر ابی و در نهایت قلعه ویندزور خانواده سلطنتی، تابوت را پیاده همراهی می‌کنند. دو فرزند بزرگ ولیعهد بریتانیا، شاهزاده جورج ۹ ساله و شاهزاده شارلوت ۷ ساله هم پشت تابوت راه خواهند رفت.

به محض مرگ ملکه الیزابت دوم، شاهزاده چارلز که اکنون ۷۳ سال سن دارد پادشاه می‌شود. انتظار می‌رود نامی که او برای خودش انتخاب خواهد کرد، شاه چارلز سوم باشد. در این مرحله، جلسه شورای الحاق در کاخ سنت جیمز برگزار خواهد شد و تشریفات انتقال سلطنت آغاز خواهد شد. پرنس چارلز  یک روز پس از مرگ ملکه و پس از اینکه خواهران و برادرانش به طور تشریفاتی دست او را بوسیدند، پادشاه نامیده می‌شود. چارلز سپس از اسکاتلند، ایرلند شمالی و ولز بازدید خواهد کرد و اولین سخنرانی او به عنوان پادشاه در کاخ سنت جیمز انجام خواهد شد.

تاجگذاری پادشاه چارلز سوم چند ماه پس از مراسم خاکسپاری برنامه‌ریزی می‌شود و عنوان شاهزاده ولز، ولی عهد اتحادیه پادشاهی به شاهزاده ویلیام منتقل می‌شود.

اینستاگرام _ مشرق

جزئیات تماس تلفنی وزیرخارجه قطر با همتای ایرانی درمورد احیای برجام

سرویس سیاسی – وزیرخارجه قطر در تماس تلفنی با همتای ایرانی خود گفت که دستی یابی به توافق هسته‌ای با ایران به نفع امنیت و ثبات در منطقه است.

جزئیات تماس تلفنی وزیرخارجه قطر با همتای ایرانی درمورد احیای برجام

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری – محمد بن عبدالرحمن آل ثانی وزیرخارجه قطر در تماس تلفنی با حسین امیر عبداللهیان، همتای ایرانی خود گفت که دستی یابی به توافق هسته ای با ایران به نفع امنیت و ثبات در منطقه است.

شبکه الجزیره قطر عصر امروز پنجشبه گزارش داد که محمد بن عبدالرحمن آل ثانی در این تماس تلفنی گفته است: دولت قطر خواهان دست یابی به توافق هسته ای عادلانه ای که نگرانی های همه طرف ها را در نظر بگیرد.

وزیر خارجه قطر همچنین گفت کشور امیدوار است که تهران و واشنگتن به توافق احیای برجام دست یابند.

منبع : همشهری آنلاین

همسر امیر قطر برای اولین بار بدون حجاب در انظار عمومی ظاهر شد

شیخ تمیم و شیخه جواهر همسر امیر قطر در اولین سفر رسمی خود به خارج از کشور، در کاخ سلطنتی مادرید مورد استقبال فیلیپه ششم پادشاه اسپانیا و ملکه لتیزیا قرار گرفتند

همسر امیر قطر برای اولین بار بدون حجاب در انظار عمومی ظاهر شد

مخاطب۲۴ اخبار و تحلیل های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی را در هفت روز هفته و در بیست و چهار ساعت شبانه‌روز در اختیار شما قرار میدهد

شیخه جواهر آل ثانی، همسر شیخ تمیم آل ثانی، امیر قطر، در اولین سفر رسمی خود به خارج از کشور، همسرش را در بازدید از اسپانیا همراهی کرد. شیخ تمیم و بانوی اول قطر که برای اولین بار در انظار بدون حجاب دیده شد در کاخ سلطنتی مادرید مورد استقبال فیلیپه ششم پادشاه اسپانیا و ملکه لتیزیا قرار گرفتند و زوج سلطنتی اسپانیا به افتخار سفر قطری ضیافت ناهار برگزار کردند. در این مراسم همسر امیر قطر بدون حجاب در کنار همسرش ظاهر شد و در ضیافت شام مطابق رسم میزبان در کنار پادشاه اسپانیا، میزبان این سفر رسمی، نشست.

ظاهر شیخه جواهر در شبکه‌های اجتماعی موردتوجه قرار گرفت اما به نظر می‌رسد به این زودی نتواند در خوش‌پوشی و حضور در مراسم رسمی به ملکه سابق، موزا برسد که در دنیای مد عرب بسیار شناخته‌شده است.

بنا به گزارش برخی رسانه‌ها، شیخ تمیم و جواهر در سال ۲۰۰۵ ازدواج کردند و صاحب سه فرزند هستند.

خاندان آل ثانی، از اعضای قبیله تمیمی، خانواده حاکم قطر هستند.

همسر امیر قطر کشف حجاب کرد+تصاویر

اقتصادنیوز: شیخه جواهر آل ثانی، همسر شیخ تمیم آل ثانی، امیر قطر، در اولین سفر رسمی خود به خارج از کشور، همسرش را در بازدید از اسپانیا همراهی کرد.

همسر امیر قطر کشف حجاب کرد+تصاویر

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فرارو، شیخ تمیم و بانوی اول قطر که برای اولین بار در انظار بدون حجاب دیده شد در کاخ سلطنتی مادرید مورد استقبال فیلیپه ششم پادشاه اسپانیا و ملکه لتیزیا قرار گرفتند و زوج سلطنتی اسپانیا به افتخار سفر قطری ضیافت ناهار برگزار کردند. در این مراسم همسر امیر قطر بدون حجاب در کنار همسرش ظاهر شد و در ضیافت شام مطابق رسم میزبان در کنار پادشاه اسپانیا، میزبان این سفر رسمی، نشست.

شیخه جواهر آل ثانی

در حالیکه بسیاری از محققان روابط بین‌الملل مدتی است از نظم جهانی در حال تغییر سخن می‌گویند، استفن والت و دنی رودریک دو…

همسر امیر قطر اولین بار بدون حجاب در انظار عمومی ظاهر شد+ عکس

شیخه جواهر آل ثانی، همسر شیخ تمیم آل ثانی، امیر قطر، در اولین سفر رسمی خود به خارج از کشور، همسرش را در بازدید از اسپانیا همراهی کرد.

همسر امیر قطر اولین بار بدون حجاب در انظار عمومی ظاهر شد+ عکس

۲۶ شهریور ۱۴۰۱ 0

۲۵ شهریور ۱۴۰۱ 0

۲۵ شهریور ۱۴۰۱ 0

۲۲ شهریور ۱۴۰۱ 0

کلمات کلیدی

امیر قطر , حجاب , همسر امیر قطر , شیخه جواهر آل ثانی

امیر قطر به همراه همسر جوان و خوشتیپش در مراسم ملکه الیزابت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا