Tamasha

با این امکانات آشپزخانه خود را مدرن کنید

چگونه آشپزخانه های کوچک را بزرگ جلوه دهیم

۱۸ ترفند برای بزرگ نشان دادن آشپزخانه های کوچک و ایجاد فضایی باز بدون نیاز به بازسازی کامل با کم ترین هزینه در دکوراسیون آشپزخانه کوچک

چگونه آشپزخانه های کوچک را بزرگ جلوه دهیم

21 بهمن 1400

دکوراسیون

واتس اپ

دکوراسیون آشپزخانه کوچک نیز می تواند از جذابیت زیادی برخوردار باشد . خوشبختانه، راه های زیادی برای ذخیره سازی و بزرگ جلوه دادن این فضاها وجود دارد. آیا می خواهید برای آشپزخانه کوچک خود فضایی بازتر و بزرگتر بدون نیاز به تخریب دیوارها ایجاد کنید؟ تنها کافیست در دکوراسیون آشپزخانه کوچک آپارتمانی خود این نکات را امتحان کنید.

در بیشتر موارد گسترش آشپزخانه هزینه بر خواهد بود اما همانطور که در مقاله قبلی گفتیم می توانید با کمترین هزینه قلب خانه خود را زیر و رو کنید . در برخی مواقع نیز بهتر است با چند ایده ساده و جذاب و البته کم هزینه آشپزخانه خود را تغییر دهید. خبر خوب این است که برخی از ترفندهای تجارت طراحی داخلی برای کمک به بزرگ جلوه دادن آشپزخانه وجود دارد.

آیا آشپزخانه خانه شما تنگ است؟ با اجرای این ۱۷ ترفند آشپزخانه خانه شما جادارتر به نظر خواهد رسید.

رنگ سفید بهترین دوست شما در دکوراسیون آشپزخانه کوچک است. رنگ سفید نور را منعکس و از طرفی حس فضا را افزایش می دهد و دیوارها را عقب می اندازد. وقتی روی کابینت ، میزهای پیشخوان ، دیوارها و سقف رنگ سفید قرار می دهید ، فضای بدون درز و بدون لبه ها و مرزهایی ایجاد می کنید. در طراحی آشپزخانه کوچک خود از چندین رنگ با سایه سفید استفاده کنید و بافت های متضاد را با هم ترکیب کنید توجه داشته باشید که اتاق کاملاً سفید نشود.

اگر فضای غذاخوری شما در آشپزخانه تنگ است ، انتخاب یک مجموعه بیسترو یا میز کوچک آشپزخانه با نیمکت برای باز نگه داشتن چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه کوچک منزلتان بهترین گزینه است.

برای گسترش بصری یک آشپزخانه کوچک ، کاشی را با یک ترتیب افقی نصب کنید. این کار باعث می شود آشپزخانه کوچک شما از رد پای واقعی آن گسترده تر باشد.

بیشتر بخوانید: ۱۰ روش ساده برای نورانی تر کردن خانه !

از لوازم جانبی کابینت هوشمند برای ذخیره سازی انبارهای کوچک آشپزخانه استفاده کنید. درهای فرانسوی روی این کابینت بالایی باز می شوند تا قفسه های ادویه داخلی را نشان دهند که از کابینت های عمیق مخفی و میان وعده استفاده می کنند. یک کشوی میز اجناس ضروری آشپزی روزانه را نزدیک نگه می دارد.

با اتصال صفحه پشتی و میزهای جلویی برای یک ظاهر منسجم ، یک آشپزخانه کوچک را بزرگتر جلوه دهید. در این فضای کوچک ، صفحات میز گرانیت سیاه و سفید دیوارها را برای ظاهری یکپارچه امتداد می دهند. یک طرح رنگی خاکستری و سفید از سنگ طبیعی گرفته می شود تا از شلوغی بیش از حد آشپزخانه کوچک جلوگیری کند.

یک راه آسان برای جلوگیری از بهم ریختگی از فضای محدودی که روی میز است ، دسترسی آسان به فضای ذخیره سازی است. برای ایده های کوچک آشپزخانه ، ما عاشق نصب قفسه های باز هستیم. در اینجا قفسه بالایی برای قرار دادن ظروف آشامیدنی گاه به گاه طولانی تر است در حالی که لیوان هایی که استفاده روزانه را زیر آن می بینند یک نوار مغناطیسی روی یخچال کارد و چنگال را در دسترس فضای آماده می کند.

ایجاد یک طرح رنگ آشپزخانه با کمی تفاوت بین رنگ دیوارها ، میزهای پیشخوان ، کابینت و منبت کاری، فضایی را بزرگتر از آنچه که هست نشان می دهد. در اینجا، رنگ کابینت ها، تزئینات و روکش عقب از نظر رنگ نزدیک است ( یک سبز خاکستری ملایم ) بنابراین چشم از تغییر ناگهانی از تاریکی به روشن دور نمی شود به نوعی بازسازی کوچک آشپزخانه آرام و گسترده است.

بیشتر بخوانید: چیدمان خانه های کوچک ؛ با چند ترفند در خانه خود معجزه کنید!

یک روش برای بزرگتر نشان دادن یک آشپزخانه کوچک حذف برخی از درهای کابینت یا جایگزینی جبهه های جامد با شیشه است. این چشم را از قاب های کابینت ، به عمق کابینت ها می کشاند ، بنابراین دیوارها فاصله بیشتری دارند. این ترفند در صورتی کاربردی است که بتوانید آنچه را در کابینت ها دارید منظم و هماهنگ با رنگ ها نگه دارید. بهم ریختگی باعث می شود فضای اتاق شلوغ شود.

کابینت های پایه باریک عمق کمتری دارند، این یک ترفند مفید است که از نظر بصری مانند یک کمد استاندارد به نظر می رسد. شما نمی‌توانید وسایل حجیم را در کابینت‌های باریک‌تر قرار دهید، اما می‌توانید قابلمه‌ها و تابه‌های خود را از سقف و ظروف خود را از قلاب‌های زیر کمد آویزان کنید.

نور طبیعی نه تنها فضای آشپزخانه بلکه هر فضایی را بزرگتر می کند نور طبیعی باید در ایده های کوچک آشپزخانه شما گنجانده شود. ممکن است در مورد تعداد و یا قرارگیری پنجره ها در آشپزخانه خود چاره ای نداشته باشید، اما می توانید با حداقل رساندن درمان های پنجره ، نوری را که دارید به حداکثر برسانید. در اینجا ، پرده ها بدون جلوگیری از نور ، حریم خصوصی را اضافه می کنند. اگر می خواهید حریم خصوصی بیشتری داشته باشید ، سایه ای مات را امتحان کنید که اجازه ورود نور را می دهد.

در دکوراسیون آشپزخانه کوچک و نوع چیدمان خانه خود، ممکن است بتوانید بخشی از دیوار جدا کننده آشپزخانه را از یک اتاق نشیمن یا اتاق ناهار خوری مجاور جدا کنید. این مساحت مربع آشپزخانه را افزایش نخواهد داد، اما می تواند حس فضا را بزرگتر و باعث ایجاد نور و فضای بازتری شود. نیم دیواری که به یک میز یا شبه جزیره کوچک آشپزخانه تبدیل شده است یک راه حل عالی برای خانواده های کوچک است.

بیشتر بخوانید: مدل های جدید طراحی آشپزخانه در سال ۲۰۲۲

برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک؛ وسایل کوچک سفارش دهید ، اما با انتخاب یک جزیره کوچک آشپزخانه ، صندلی های بار ، یا چهارپایه هایی که از نظر بصری سبک هستند ، مانند این جزیره کوچک صنعتی ، یک قدم جلوتر بروید. خطوط تمیز حواس شما را پرت نمی کند و قطعه مبلمان به شما امکان می دهد کف و دیوارها را فراتر از آن ببینید و باعث بزرگتر شدن فضای اتاق شوید.

آشپزخانه های کوچک چالش های سختی برای ذخیره سازی دارند. میزهای پیشخوان اغلب مملو از وسایل خانگی می شوند ، اما از بین بردن بی نظمی و آشفتگی می تواند به بزرگتر شدن هر فضایی کمک کند. از گاراژ لوازم گوشه ای در آشپزخانه خود استفاده کنید و فضای ذخیره سازی از دست رفته را بازیابی کنید. این کابینت قهوه سازها ، توسترها و دیگر لوازم کوچک آشپزخانه را پنهان می کند ، در حالی که دسترسی به آنها برای تهیه غذا آسان است.

برخی از پوشش های دیواری و کف طرح دار به هم ریختگی بصری ایجاد می کند و فضای آشپزخانه را کوچکتر نشان می دهد ، اما الگوهای خاص تأثیر معکوس دارند. الماس ها یا تراش های بزرگ ، خطوط مورب ایجاد می کنند که چشم ها را از یک طرف اتاق به طرف دیگر می کشد و باعث می شود فضا بیشتر از حد واقعی دیده شود. برای دستیابی به نتایج بزرگ در یک آشپزخانه کوچک ، این روش را با رنگ های کم کنتراست ترکیب کنید.

همانطور که لباس های افقی شکل باعث چاق نشان دادن اشخاص می شود، کفپوش راه راه که از این طرف به آن طرف می رود ، به جای اینکه از طول یک اتاق پیروی کند ، فضای آشکار آشپزخانه شما را نیز گسترش می دهد. این نوارهای گسترده با استفاده از کاشی های کف لمینت با تناژ سبک و متوسط ​​ایجاد می شوند. با رنگ آمیزی کفپوش های چوبی یا وینیل موجود یا پوشاندن کف با یک فرش راه راه بزرگ ، جلوه ای مشابه را بدست آورید.

کاغذ دیواری های راه راه افقی روشی هوشمندانه برای بزرگ جلوه دادن آشپزخانه است ، به ویژه برای سمت انتهایی آشپزخانه. سایه های راه راه را در یک فضای کوچک روشن و ملایم نگه دارید . سایه های پاستلی عالی هستند.

بیشتر بخوانید: شخصیت شناسی دکوراسیون ؛ ۱۰ المان دکوراسیون منزل که از شخصیت شما می گوید

علاوه بر آینه، سایر سطوح بازتابنده نیز می توانند آشپزخانه را بزرگتر نشان دهند. در نظر گرفتن، کاشی های شیشه ای، طبقات براق ، رنگ براق، لوازم استیل ضد زنگ و کابینت های براق

ماشین ظرفشویی های جمع و جور برای خانه های کوچکتر ایده آل تر هستند و از طرفی فضای زیادی را اشغال نمی کنند. ظرفشویی های استاندارد دارای عرض استاندارد ۶۰۰ میلی متر هستند، اما ظرفشویی های جمع و جور دارای عرض ۴۵۰ میلی متر هستند که ۱۵۰ میلی متر صرفه جویی می کنند و در نهایت تفاوت واقعی را در یک آشپزخانه کوچک ایجاد می کند.

اکنون که با ترفندهای بزرگ نشان دادن آشپزخانه آشنا شدید، می توانید برای طراحی داخلی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود به متخصصان کابینت برای تعمیرات و فروش و همچنین متخصصان تزئینات داخلی و متخصصان دکوراسیون داخلی ( وبسایت آقای املاک ) این امکان را بدهید تا محیط آشپزخانه شما را به مکانی زیبا و جادار تبدیل کنند.

تهران

تهران

– شهران

تهران

– صادقیه

تهران

– آیت الله کاشانی

تهران

– شهرزیبا

تهران

– اباذر

6 ویژگی‌ منحصر به فرد آشپزخانه های مدرن

در این مقاله قصد داریم به ویژگی‌های منحصر به فرد آشپزخانه های مدرن بپردازیم و مزایای آن را برای شما شرح دهیم تا با استفاده از آن به زیبایی خانه تان بیافزایید

6 ویژگی‌ منحصر به فرد آشپزخانه های مدرن

 در این مقاله قصد داریم ویژگی‌های منحصر به فرد آشپزخانه های مدرن را مورد بررسی قرار دهیم. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

امروزه آشپزخانه های مدرن به وسیله خیلی از المان‌ها و موارد کاربردی قابل طراحی هستند. با پیدایش سبک مدرن در معماری و دکوراسیون داخلی ضرورتی برای به کار بردن این علم در آشپزخانه ها ایجاد شده است. مدرن سازی آشپزخانه می‌تواند آن را به کاربردی‌ترین شکل ممکن در اختیار خانم‌های خانه و بقیه افراد قرار بدهد. حتی سلیقه‌های مختلف را هم می‌تواند پوشش دهد. بهتر است ادامه متن را برای داشتن اطلاعات بیشتری در این زمینه از دست ندهید.

 با در نظر گرفتن فضای موجود و پر مشغله شدن زندگی‌های امروزی به فناوری‌های نوین برای به روزرسانی دکوراسیون داخلی منزل و به خصوص آشپزخانه مورد نیاز است. چند کاره بودن ابزارها، ترکیب شدن با فناوری‌های به روز، استفاده از حسگرها، قفسه‌های چند منظوره و خیلی از موارد مهم دیگر که نکاتی مانند کمتر اشغال کردن فضا و پرکاربرد بودن آنها را در نظر گرفتند هم خیلی مهم هستند.

آشپزخانه های مدرن دارای طراحی خیلی مناسب برای افراد به شمار می‌رود که علاقه مند به طراحی‌های ساده، کاربری راحت با طراحی مینیمال و شیک هستند. آشپزخانه مدرن تشکیل شده از همه لوازمی که بر حسب کاربرد، پیوستگی دکوراسیون کامل منزل را نیز حفظ می‌کند. هر شخصی می‌تواند با توجه به سلیقه و نیاز، آشپزخانه‌ خود را بچیند و از امکانات به روز و مدرن استفاده کند.

 با در نظر گرفتن فضای موجود و پر مشغله شدن زندگی‌های امروزی به فناوری‌های نوین برای به روزرسانی دکوراسیون منزل و به خصوص آشپزخانه مورد نیاز است.

 برای داشتن چنین فضایی حتماً نباید هزینه‌های خیلی زیادی صرف کنید. بلکه با خلاقیت و کاربرد درست لوازم می‌شود به فضای مدرن در قلب خانه رسید. مهم‌ترین نکته برای داشتن آشپزخانه های مدرن به کاربردن ایده‌های خلاقانه است. ساده گرایی در فضاهای آشپزخانه مدرنیزه امروزی خیلی مهم است. تا حدی که ویژگی اصلی آن به شمار می‌رود و در کنار سادگی همه المان‌های یک آشپزخانه کامل را باید داشته باشد.

آشپزخانه های مدرن از قسمت‌های گوناگونی از جمله کابینت‌های مجهز، نورپردازی متناسب، میز ناهار خوری، ابزار و لوازم برقی مجهز و استاندارد و خیلی دیگر از ظریف کاری‌های دیگر ساخته شده است.

 کابینت‌های آشپزخانه به دو شکل کلاسیک و مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ که طبق کاربرد و سلیقه شخصی یکی از این دو انتخاب می‌شوند. در سبک مدرن که بیشتر مورد نظر این مطلب است ویژگی‌های خاصی به کار رفته شده است که با سبک کلاسیک فرق‌هایی دارد.

 کابینت‌های آشپزخانه به دو شکل کلاسیک و مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ که طبق کاربرد و سلیقه شخصی یکی از این دو انتخاب می‌شوند.

از جمله ویژگی‌های کابینت‌های آشپزخانه های مدرن می‌ توان به کابینت‌های بدون دست گیره، درهای کشویی و از جنس هایکلاس مات و براق اشاره کرد. در این سبک درهای کابینت در کشو ها خیلی روان و راحت باز و بسته می‌شوند که از طراحی و کاربردی ساده ای هم برخوردار هستند.

 ویژگی دیگر کابینت‌های به روز و مدرن رنگ‌های آرامش بخش طبیعی و روشن است که با سبکی مینیمالیستی تلفیق شده است. با در نظر گرفتن این موضوع، برخلاف آشپزخانه‌های کلاسیک، آشپزخانه های مدرن بزرگتر دیده می‌شوند. متناسب بودن و همخوانی طرح و رنگ برای کف و دیوارها بسته به سلیقه هر فرد فرق دارد. در بعضی مدل‌ها از رنگ‌های متضاد استفاده می‌کنند و در بعضی دیگر رنگ های مشابه اما با درجه متفاوت به کار برده می‌شود.

 بعضی از کابینت‌های این سبک به سیستم آرام بسته شونده مجهز هستند. به وسیله این سیستم نیازی نیست با فشار زیادی کابینت‌ها را بست و خود این ابزار نصب شده در کابینت‌ها به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر بسته شود.

 یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های کابینت به کار گرفته شده در آشپزخانه های مدرن شکل درها و پیشخوان آن می‌باشد. برای این سبک کابینت، درهای صاف و مسطح در نظر گرفته می‌شود و از سطوح تزیینی و حکاکی شده به هیچ وجه استفاده نمی‌شود. سطح صاف و براق خیلی مورد پسند سبک‌های مدرن امروزی به شمار می‌رود.

ایجاد پیشخوانی چند منظوره در طرح‌های خیلی زیبایی مانند مدل‌های معلق، منحنی، تاشو و غیره موجب ایجاد فضای کاربردی و شیک می‌شود. با این حال فضای ساده به همراه بهره‌گیری از همه محیط برای کاربرد ساده‌تر ابزار موجود در آشپزخانه ایجاد می‌شود.

 با ایجاد سادگی در این سبک، بهتر است فضا برای رفت و آمد کاملاً باز باشد و همه مدت می‌توان در حین کار در آشپزخانه با اعضای خانه در ارتباط بود. به خاطر باز بودن این فضا می‌شود رنگ اتاق نشیمن و آشپزخانه را به صورت متعادل با استفاده از یک هارمونی هم تناسب بین آنها ایجاد کرد.

آشپزخانه های مدرن امروزی موجب شده است تا هم آشپزخانه از فضای دیگر خانه مجزا شود و هم فضایی برای انجام فعالیت‌های مهم آشپزخانه مانند میزی برای خرد کردن، میز غذاخوری و غیره ایجاد شود. این قسمت می‌تواند خیلی مهم و پرکاربرد برای فضای کوچک باشد. ولی دیزاین عالی برای آشپزخانه‌های بزرگ به شمار می‌رود.

ایجاد پیشخوانی چند منظوره در طرح‌های خیلی زیبایی مانند مدل‌های معلق، منحنی، تاشو و غیره موجب ایجاد فضای کاربردی و شیک می‌شود.

 به اضافه این موارد امروزه نصب سینک ظرفشویی و گاز توکار یکی از کاربردهای مهم برای پیشخوان محسوب می‌شود که اغلب در این سبک از کابینت‌های سطحی مسطح برای آنها استفاده می شود.

 یکی از نکات خیلی مهمی که در آشپزخانه های مدرن باید به کار برده شود، نورپردازی برای ایجاد سایه روشن‌هایی است که بر اثر قرار گرفتن زاویه‌های نور ایجاد می‌شوند. برای مدرن سازی آشپزخانه باید نور در قسمت‌های گوناگون طبق کاربرد وسایل به کار گرفته شود. این نورها با توجه به عملکرد ابزارهای گوناگون مانند سینک، گاز، هود، کابینت‌ها و پیشخوان تعبیه می‌شوند. مقدار تابش نور نسبت به کار برد هر وسیله بهتر است متفاوت باشد.

در آشپزخانه های مدرن از نورهای مخفی زیر کابینت‌ها استفاده می‌شود و ترجیحاً نور از بالا به پایین می‌تابد. این کار موجب زیبایی و کاربردی شدن نور تابیده شده می‌شود. نور های ملایم در شب و تاریکی موجب آرامش دلنشین و مطلوب ایجاد می شود. این روشنایی‌ها باعث می‌شوند تا به روشن کردن چراغ‌های اصلی نیازی نباشد و از تمام روشنایی چراغ های مخفی بهره گرفته شود.

 بهتر است برای نورپردازی آشپزخانه های مدرن از ایجاد روشنایی برای لوازم و ابزارها غافل نشوید. برای این منظور کاربرد سنسورها را نباید نادیده گرفت. سنسورهای نصب شده در قسمت‌های گوناگون، زمینه استفاده بهینه از نور و انرژی را فراهم می‌کند.

 استفاده از هالوژن‌ها که به صفحه گاز می‌تابد، کمکی برای بهتر دیده شدن غذا در زمان پختن است. نکته‌ای که لازم است در نظر گرفته شود این است که اگر به این قسمت‌های مهم نور تابیده نشود، سایه به وجود آمده بر اثر نورهای دیگر می‌توانند مزاحمت ایجاد کنند.

 در این سبک بیشتر به جای استفاده از یک نقطه نور بزرگ، از نور‌های کوچک‌تر با تعداد بیشتر استفاده می‌شود. از این طریق، سایه روشن هایی کوچکتر و تناسبی زیبا ایجاد می‌کند.

 استفاده از هالوژن‌ها که به صفحه گاز می‌تابد، کمکی برای بهتر دیده شدن غذا در زمان پختن است.

 از نورهای نقطه‌ای و خطی هم بنا به کاربرد، جای مناسب و سلیقه می‌شود استفاده کرد. در قسمت‌هایی مانند بالای سینک ظرفشویی، پیشخوان یا میز نهارخوری و بالای گاز، از چراغ‌ها و هالوژن‌های آویزان بهتر است استفاده کرد. این کار موجب زیبایی بیشتر و همینطور موجب رساندن نور مورد نیاز حین استفاده از این قسمت‌ها می‌شود.

 با پیشرفت تکنولوژی و علم، ضرورتی برای به کار بردن افزارها، به منظور تسهیل در انجام کارهای ایجاد شده است. یکی دیگر از مواردی که لازمه ی یک آشپزخانه مدرن است، هوشمند سازی می‌باشد. سنسورهای گوناگونی که در این ابزارها به کار برده می‌شوند، می‌توانند این امر مهم برای مدرن سازی را ممکن کند.

مواردی مانند نشت لوله آب، اتمام زمان پخت غذا، نشت لوله گاز، ایجاد دود و خیلی دیگر از موارد اضطراری دیگر می‌تواند با پیغام روی گوشی موبایل به اطلاعتان برسد؛ تا راهکاری برای پیشگیری از خسارت‌های احتمالی پیش گرفته شود.

 سنسورهایی که با تمام شدن ادویه و خوراکی‌ها و هر چیز دیگری خبر می‌دهند، تا سنسورهایی مثل سنسورهای حرکتی که برای روشن شدن نور لازم در قسمتی که فرد قرار می‌گیرد به عنوان امکاناتی برای آشپزخانه های مدرن در نظر گرفته می شود. سنسورهایی که حضور یک فرد را تشخیص می‌دهند برای صرفه جویی در مصرف برق خیلی مناسب هستند و سبب شیک‌تر شدن فضای منزل به ویژه آشپزخانه می‌شوند. همه این موارد قابل تنظیم هستند و بسته به نیاز می‌توان آنها را تنظیم یا غیرفعال کرد.

 سیستم هوشمند سازی آشپزخانه موجب می‌شود تا هر آنچه که در این قسمت نیاز است به سرعت پیدا شود.

 سیستم هوشمند سازی آشپزخانه موجب می‌شود تا هر آنچه که در این قسمت نیاز است به سرعت پیدا شود. ابزارهایی مانند قهوه ساز، گاز، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، هود، چراغ‌ها، همه و همه با هوشمندسازی می‌توانند از طریق نرم افزاری کاربردی که روی تلفن همراه نصب می‌شود، هر لحظه و در هر مکانی به راحتی کنترل شوند.

آشپزخانه های مدرن ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند و به وسیله امکانات روز طراحی و چیدمان می‌شوند. یکی از اصلی‌ترین تصمیم‌هایی که برای دکوراسیون آشپزخانه باید در نظر گرفت، به انتخاب تم اصلی آن که امکان دارد مدرن و کلاسیک باشد مربوط می‌شود. ولی در تم کلاسیک هم امکانات به روز تا حدودی قابل اعتماد هستند. اما چرا بیشتر تأکید می‌شود آشپزخانه به سبک مدرن چیده شود؟

[elementor-template id=”208551″]

اگر تمایل دارید در استان های شمالی کشور از قوانین منحصر به فرد آشپزخانه های مدرن برای طراحی دکوراسیون و ساخت آشپزخانه در ویلا یا خانه ی خود استفاده کنید توصیه می کنیم که حتما در زمان طراحی دکوراسیون داخلی در رشت و مازندران از نکاتی که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم استفاده نمایید تا یک فضای دنج و دلپذیر که می تواند احساس خوشایندی در افراد به وجود بیاورد، در اختیار داشته باشید.

همچنین اگر به فکر خرید سقف کشسان در رشت، خرید دیوارپوش های سه بعدی در گیلان و … هستید و تمایل دارید از آنها در زمان طراحی دکوراسیون و ساخت آشپزخانه در ویلا یا خانه ی خود استفاده نمایید می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه ایستافرم مدل و متریال مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را خریداری نمایید.

 در آشپزخانه ‌های مدرن دکوراسیون طوری طراحی می‌شود تا بتوان از حداکثر فضا بیشترین بازدهی را دریافت کرد.

 در بین تم اصلی آشپزخانه که انتخاب می‌شود، نیاز است وسایل نیز مطابق با آن انتخاب شوند. یعنی لوازمی مثل ظروف پخت و پز، ابزارهایی مثل شیر، سینگ، اکسسوری ها، لوازم برقی و غیره هم به همان سبک انتخاب ‌شوند. نکته مهم در سبک مدرن سادگی و کاربردی بودن است که این موارد را نیز می‌توانید به خوبی در این سبک اجرا کنید.

 بهتر است متناسب با رنگی که برای تم اصلی انتخاب کرده اید لوازم را انتخاب کنید و در پی آن چیدمان کاملاً مرتب داشته باشید.

ممنون که تا انتهای این مقاله همراه وبسایت ایستافرم بودید. امیدواریم مطالب و نکات گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. شما می‌توانید در صورت تمایل برای مطالعه مقالات بیشتر به اینکه مقالات زیر مراجعه کنید.

با این امکانات آشپزخانه خود را مدرن کنید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا