سیاسی

امضای دفتر یادبود آیت‌الله تسخیری توسط سفیر لبنان در ایران و رئیس دیوان عالی کشور

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مرحله مقدماتی اولین دوره مسابقات آنلاین ورزش‌های الکترونیک آپارات گیم در رشته FIFA 20 پس از چهار روز رقابت پرهیجان و جذاب میان فیفا باز‌ها در نهایت با مشخص شدن ۸ نفر منتخب به کار خود پایان داد. دور نهایی این مسابقه با حضور منتخبان دور مقدماتی اواخر شهریور ماه به صورت حضوری در تهران برگزار می‌شود. هشت نفر منتخب دور مقدماتی مسابقه در چهار جدول ۱۲۸ نفره و روی پلتفرم PS4 با دیگر فیفا باز‌ها رقابت کردند و خودشان را به مرحله نهایی رساندند.
قرار است بازی‌های مرحله پایانی با هدف آشنایی بیشتر بقیه فیفا باز‌ها با سبک بازی حرفه‌ای‌ها به صورت زنده استریم شود. یک گزارشگر حرفه‌ای نیز گزارش مسابقات را انجام خواهد داد. این مسابقه در حالی در دور مقدماتی به کار خود پایان داد که بنا به اعلام تیم اجرایی مسابقه، به علت تکمیل شدن ظرفیت ثبت نام ۴۸ ساعت قبل از پایان موعد تعیین شده، بسیاری از طرفدارن فیفا نتوانستند نام خود را به عنوان شرکت کننده در مسابقه ثبت کنند. 

استقبال کاربران از مسابقات فیفا ۲۰
 اولین دوره مسابقات آنلاین ورزش‌های الکترونیک آپارات گیم در رشته FIFA 20 بیشترین تعداد ثبت نامی‌ها در تاریخ برگزاری ورزش‌های الکترونیک کشور در مسابقات آنلاین و در یک رشته را از آن خود کرده است. این مسابقه در دور مقدماتی که طی چهار روز برگزار شد، به صورت ۲۴ ساعته توسط تیم داوری و پشتیبانی حمایت شد و آن‌ها پاسخگوی سوالات شرکت کنندگان بودند. ضمن اینکه نحوه برگزاری و صحت مسابقه نیز توسط تیم برگزاری مورد نظارت کامل قرار گرفت.
نکته جالب دیگر در خصوص برگزاری این مسابقه آن است که، با اختصاص ۵۰ میلیون تومان جایزه نقدی برای ۸ نفر برتر این مسابقه، بیشترین جایزه در میان تمام مسابقات کشوری که در یک رشته برگزار می‌شود، برای این رویداد در نظر گرفته شده است.
جایزه ۵۰ میلیون تومانی به ترتیب شامل ۲۰ میلیون تومان برای نفر اول، ۱۲ میلیون تومان برای نفر دوم، ۸ میلیون تومان برای نفر سوم،۶ میلیون تومان برای نفر چهارم و ۱ میلیون تومان برای نفرات پنجم تا هشتم دور نهایی است.
گفتنی است؛ اولین دوره مسابقات آنلاین ورزش‌های الکترونیک آپارات گیم در رشته FIFA 20 با همکاری مشترک آپارات گیم و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در حال برگزاری است. تاریخ دقیق برگزاری مرحله پایانی مسابقه که اواخر شهریور ماه است و کم و کیف آن به زودی اعلام می‌شود.
انتهای پیام/ صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جوان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا