هر سحر +

افزایش قیمت خودروی کوییک صدای متقاضیان را درآورد

به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، شما شهروندان عزیز در مورد افزایش قیمت خودروی کوییک پیام‌هایی بسیاری برای سرویس شهروندخبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ارسال کردید که پس از بررسی، پیام‌های شما برای پیگیری به سرویس اقتصادی ارجاع داده شد.

متن پیام شهروندخبرنگار

سلام محمد نجفی هستم از چهارمحال وبختیاری وشغلم کارگر هست بنده ۶ماه پیش تو طرح قرعه کشی شرکت سایپا ثبت نام کردم ویک خودرو کوییک اس به نامم دراومد و۴۰۸۰۰میلیون پول ازم گرفتن الان دعوت نامه کوییک معمولی برام صادر شد اونم به مبلغی کلی ۱۳۱۸۰۰ که این خودرو توی بازار الان ۱۳۶میلیونه به نظرشما من الان چیکارکنم جواب بنده الان چیه ایا این شرکت صاحب داره خودروی اشغالی مثل این این قیمت باشه لطفا رسیدگی کنید.

افزایش بیش از حد خودرو کوییک
سلام خودروی کوییک در مرحله قبل افزایش قیمت فصلی چندبرابر بقیه افزایش قیمت داشت و در این مرحله نیز بیش از ۴۰ درصد افزایش قیمت پیدا کرده در حالی که نهایت باید ۲۵ درصد افزایش قیمت می‌داشت و حتی رفعه پیش را محاسبه کنید اصلا نباید افزایش قیمت داشته باشد واقعا چطورمردم اینقدر پول را آماده کنند حقوق‌ها که افزایش پیدا نکرده است قیمت مهر ۱۰۱ میلیون و قیمت آبان ۱۴۰ میلیون تومان و بیشتر از قیمت پژو پارس

مغایرت خودروی تحویلی و ثبت نامی سایپا و گران شدن آن
با سلام من در قرعه کشی کوییک اس در تیر ماه برنده شدم و حدود ۴۱ میلیون تومان واریز کردم، ولی الان توی دعوت نامه گفتن به شما خودروس کوییک معمولی م یدیم و باید حدود ۹۰ میلیون تومان دیگه پرداخت کنم. می‌خواستم اگه می‌شود پیگیری کنید. با تشکر

درخواست حواله‌داران برای اصلاح قیمت کوییک
با توجه به اعلام قیمت‌های جدید سایپا، قیمت خودروی کوئیک به صورت بسیار غیرمنصفانه‌ای نسبت به بقیه خودرو‌ها اعلام شده است. بر این اساس ما حواله‌داران کوییک خواستار اصلاح قیمت این خودرو هستیم.

افزایش قیمت خودروی کوییک
با سلام بنده حدود ۸ ماه پیش یک دستگاه خودروی کوییک ثبت نام کردم در طول این ۸ ماه ۳ بار افزایش قیمت داشته. دعوت نامه باید آبان یعنی طی روز‌های آینده، ولی یک دفعه‌ای قیمت از ۱۰۰ میلیون شده ۱۴۰ میلیون به نظرتون یه کارگر چه جوری در طی چند روز فرصت کوتاه می‌تونه ۴۰ میلیون آماده کنه. اگه هم قرار بر افزایش بود باید طبق طرح خود شورای رقابت ۲۱ درصد بالا می‌بردن نه اینکه ۳۷ درصد بالا ببرند.

قیمت خودرو کوییک
با سلام، لطفا صدای ما را به گوش مسئولین برسانید که ما ۲۷ خرداد ماه امسال، ۴۰ میلیون و هشتصدهزار تومان بابت پیش ثبت نام خودرو کوییک اس پرداخت کردیم که از قرار معلوم نصف قیمت خودرو بود، با موعد تحویل هفته چهارم آبان ماه، الان بعد از پنج ماه، تاکید می‌کنم بعد از ۵ ماه، روی چه حسابی بیش از ۱۳۰ میلیون یعنی بیش از سه برابر مبلغ اولیه که بدون سود هم دریافت کردند، می‌خواهند از ما بگیرند. ضمنا، هنگامی که ما این مبلغ پیش فروش را پرداخت کردیم، قیمت کارخانه‌ای کوییک ۶۱ میلیون و ششصدو بیست هزار تومان بود. این تخلفی آشکار و ظلمی بزرگ به مردم بیچاره است. ممنون که اعتراض ما را منعکس و بگوش مسئولین مربوطه می‌رسانید. این مطلب را هم اضافه کنم که قیمت کارخانه‌ای کوییک از قیمت کارخانه‌ای پژوه ۲۰۶ در همه تیپ‌ها گران‌تر است، این در حالی است که مشخصات فنی کوییک همان موتور خودروی تیباست. خدا خیرتان دهد، منعکس کنید.

خواهش می‌کنم در خصوص قیمت خودرو کوییک که در مدت ۳ ماه صد درصد افزایش داشته از مسئولان ذی ربط سایپا و سایر عوامل پیگیری نمایید که چرا این محصول با توجه به امکانات موجود این همه افزایش قیمت داشته و با توجه به روند کاهشی ارزش ارز و سایر فلزات و افزایش تولیدات هنوز این خودرو با ارزش واقعی خود بسیار فاصله دارد لطفا گزارشی تهیه کنید.

 

برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید

انتهای پیام/

افزایش قیمت خودروی کوییک صدای متقاضیان را درآورد
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

دکمه بازگشت به بالا