ورزشی

اسپینوز: کاراته ایران مورد احترام فدراسیون جهانی است

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، سید حسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته در حاشیه رقابت‌های کاراته وان استانبول ۲۰۲۱ با اسپینوز، رئیس فدراسیون جهانی کاراته دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار اسپینوز از کاراته ایران به عنوان یکی از قدرت‌های جهانی یاد کرد و گفت: من به کاراته ایران علاقه دارم و این تیم با توجه به قدرت و موفقیت‌هایی که کسب کرده، مورد احترام من و فدراسیون جهانی کاراته است. ما این آمادگی را داریم که از ظرفیت‌های کاراته ایران بیش از قبل استفاده کنیم.
وی افزود: کاراته ایران چه در رقابت‌های جهانی و چه در مسابقات لیگ کاراته وان از تیم‌های فعال و موفق بوده است. کاراته کا‌های ایرانی در راه کسب سهمیه المپیک نیز عملکرد بسیار خوبی داشتند و از تیم‌های موفق جهان جهت راهیابی به بازی‌های توکیو بودند.
در این دیدار طباطبایی نیز از اعطای یک کرسی در کمیته فنی فدراسیون جهانی به ایران تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود با توجه به ظرفیت عظیم کاراته ایران، باز هم این کشور بتواند سهمی در کرسی‌های بین المللی داشته باشد.
رئیس فدراسیون کاراته کشورمان همچنین بابت پوشش مناسب رقابت‌های سوپر لیگ کاراته ایران در سایت فدراسیون جهانی از اسپینوز تشکر کرد.
لازم به یاداوری است که مسابقات کاراته وان استانبول از روز جمعه با حضور تیم‌های ۷۲ کشور جهان آغاز شده است و تا یکشنبه نیز ادامه خواهند داشت.

بیشتر بخوانید

رئیس فدراسیون کاراته:اضافه کردن کاراته به المپیک پاریس کار دشواری است

انتهای پیام/ اسپینوز: کاراته ایران مورد احترام فدراسیون جهانی است
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا