Tamasha

انتخاب نام برسام برای کودک

آخرین خبر

دخترونه زنونه آخرین خبر، مطالب مورد علاقه دختران و خانم های ایران، موضوعات روز دخترونه و زنونه که به آن‌ها نیاز دارید

آخرین خبر

انتخاب اسم؛ معنی اسم «برسام» چیست؟

ستاره/ امروزه طیف وسیعی از نام‌های زیبای دخترانه و پسرانه موجود است که به راحتی می‌توانید یک نام جدید و زیبا برای کودک دلبند خود، انتخاب کنید. برسام نیز از جمله اسم‌های پسرانه زیباست که برای انتخاب نام فرزند پسر گزینه مناسبی است. اگر به دنبال معنی اسم برسام، فراوانی و ریشه این نام و همچینین اسم‌های دخترانه و پسرانه مشابه با نام برسام هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

معنی اسم برسامبرسام /barsām/ از نام‌های اصیل پسرانه ایرانی است که طرفداران زیادی دارد. برسام در شاهنامه نام پسر بیژن است که سرداری دلیر بوده و به فرمان بیژن، برای یاری ماهوی به مرو تاخت تا در آنجا با یزدگرد سوم نبرد کند. نام برسام از ترکیب “بر” و “سام” { بر (مخفف ابر) + سام (آتش)}، به معنای آتش بزرگ تشکیل شده است. سایر معانیبالاترین سوگندنوع اسم:پسرانه ریشه اسم:فارسی قابلیت ثبت در اداره ثبت احوال:این نام در فهرست نام‌های ثبت احوال وجود داردفراوانی:بیش از ۴۰۰۰ نفر

اسم‌های مشابهاسم‌های پسرانه مشابه برسامبراهام، بردان، بردیس، برزام، برزمند، برزمهر، برزو، برزین‌مهر، برسیان، برشان، برومنداسم‌های دخترانه مشابه برسامبرزآفرید، برشید، برهون، برگ، بریا

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندیدinstagram.com/akharinkhabar

انتخاب نام برسام برای کودک

برسام در شاهنامه نام پسر بیژن است که سرداری دلیر بوده است. معنی اسم برسام در تمامی زبان‌ها، به معنای آتش بزرگ ترجمه شده و این اسم طرفداران زیادی دارد. در این مطلب از ساعد نیوز این اسم را بررسی خواهیم کرد با ما همراه باشید.

انتخاب نام برسام برای کودک

برسام یکی از اسامی شروع شده با حرف ب است و از اسم های اصیل فارسی محسوب می شود؛ برسام از جمله اسم های پسرانه زیباست که برای انتخاب نام فرزند پسر گزینه مناسبی است. برسام /barsām/ از نام های اصیل پسرانه ایرانی است که طرفداران زیادی دارد. برسام در شاهنامه نام پسر بیژن است که سرداری دلیر بوده و به فرمان بیژن، برای یاری ماهوی به مرو تاخت تا در آنجا با یزدگرد سوم نبرد کند. نام برسام از ترکیب “بر” و “سام” ، به معنای آتش بزرگ تشکیل شده است. در ادامه این مطلب با ریشه، فراوانی و سایر اسم های مشابه آن با ما همراه باشید.

(اَعلام) ۱) از نام هاي شاهنامه؛ ۲) فرزند بيژن فرمانرواي سمرقند كه با يزدگرد جنگيد.

راهام، بردان، بردیس، برزام، برزمند، برزمهر، برزو، برزین مهر، برسیان، برشان، برومند، برزآفرید، برشید، برهون، برگ، بریا

معنی اسم آیشن در ثبت احوال به همراه نام های مشابه و عدد ابجد

معنی اسم دخترانه آیشن با ریشه ترکی و آذربایجانی در ثبت احوال «شبیه ماه و زیبا رو» می باشد. برای مشاهده عدد ابجد، اسامی مشابه و طالع بینی شخصیتی این نام در

معنی اسم آیشن در ثبت احوال به همراه نام های مشابه و عدد ابجد

معنی اسم دخترانه آیشن با ریشه ترکی و آذربایجانی در ثبت احوال «شبیه ماه و زیبا رو» می باشد. برای مشاهده عدد ابجد، اسامی مشابه و طالع بینی شخصیتی این نام در ادامه با بخش معنی اسم ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید : معنی اسم برسام در ثبت احوال به همراه روانشناسی آن

مثل ماه ، زیبارو و دوست داشتنی همه معانی است که می توان برای این اسم ترکی و زیبا در نظر گرفت. فراوانی و تعداد این اسم در ایران چیزی در حدود ۱۰۰۰ نفر می باشد البته این آمار زیاد رسمی نیست. آیشن آوای زیبایی دارد و کاملا مناسب یک دختر کوچولو شایسته می باشد.

عدد ابجد آیشن :با محاسبه فرمول برابر ۳۶۱ است.

اسامی هم ابجد:شانی – نیشا – شکیلا و شینا.

نام های هم آوا :آیسل – پانته آ – مارلن – آننا و آیلما.

آیشن به انگلیسی چگونه نوشته می شود:ay shen

نحوه تلفظ آیشن به گونه ای است که نام های زیادی شبیه به آن است، به عنوان مثال آیناز، آیحان، آیلا و آیسو چند نمونه از این اسامی می باشند. اسم پسر که به آیشن بیاد نیز الشن، آیهان، آرسان، آرشا می باشد. اگر به چنین آواهایی علاقه دارید حتما معنی اسم آرتمیس در ثبت احوال را نیز مطالعه کنید.

حال که معنی اسم آیشن را خواندید بد نیست بدانید آن ها عاشق مطالعه هستند و بیشتر وقت خود را برای کارهای علمی و آموزشی صرف می کنند. هرگز از کار طولانی خسته نمی شوند و استعداد خیلی زیادی در زمینه برنامه ریزی و مدیریت کارها دارند. هنگامی که با آیشن ها صحبت می کنید باید خیلی مراقب باشید چون بسیار نکته سنج هستند.

اخلاق آن ها ثبات ندارد و ممکن گاهی آرام باشند و گاهی عصبی، احساسات خیلی قوی دارند و اگر کسی چیزی را از آن ها مخفی کند سریعا متوجه ماجرا می شوند.

اگر کسی آیشن را مسخره کند خیلی ناراحت می شود و تاب تحمل طرد شدن را ندارد. به موسیقی خیلی علاقه دارد و سعی می کند همیشه خود را با گوش دادن موسیقی های خوب آرام کند.

نام پیشنهادی : معنی اسم دلسا در ثبت احوال + طالع بینی و ریشه

در برخورد با همسر و فرزند مادر و زنی مهربان و صمیمی است و همیشه سعی می کند آن ها خوشحال و پر انرژی باشند. به کوچکترین چیزهائی که مورد علاقه همسرش است فکر می‌کند و به آنها اهمیت میدهد. انتقاد ها را با آغوش باز قبول می کند و همیشه دوست دارد از نظر اخلاقی رشد کند.

✅ در این نوشته معنی اسم آیشن را به همراه عدد ابجد و طالع بینی آن بررسی کردیم، اگر پیشنهادی در این رابطه دارید آن را از قسمت دیدگاه برای ما بنویسید.

منبع مطلب

کلمات کلیدی

انتخاب اسم , معنی اسم برسام

معنی اسم برسام در ثبت احوال

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا