Tamasha

لروی سانه

پیکسل طرح لروی سانه بازیکن آلمان منچستر سیتی انگلیس مدل S5170 فروشندگان و قیمت پیکسل

ایمالز یک موتور جستجوگر کالا است که خریداران را به فروشندگان متصل کرده و با نمایش قیمت‌ها در کنارهم به آنها کمک میکند تا کالاها را با قیمت ارزان تر خریداری کنند

پیکسل طرح لروی سانه بازیکن آلمان منچستر سیتی انگلیس مدل S5170 فروشندگان و قیمت پیکسل

ایمالز جستجو گر کالا و فروشگاه اینترنتی است که خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید و با به وجود آوردن یک فضای رقابتی به خریدار کمک میکند کالا ها را با قیمت ارزان تر خریداری کرده و همچنین تمام انتخاب های خود را در یکجا مشاهده می کند و این امر باعث خرید بهتر و ارزانتر و آگاهی از قیمت واقعی اجناس می شود.

لازم به اشاره است که ایمالز فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد فروشگاه ها نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی کالا و فروشگاه های اینترنتی می باشد.

منچسترسیتی قیمت فروش سانه را مشخص کرد

باشگاه منچسترسیتی روی لروی سانه، بال آلمانی اش که مورد توجه باشگاه بایرن مونیخ قرار دارد، قیمت گذاشت.

منچسترسیتی قیمت فروش سانه را مشخص کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه انگلیسی «سان» با انتشار گزارشی مدعی شد که باشگاه منچسترسیتی قصد دارد روی لروی سانه 100 میلیون پوند (در حدود 115 میلیون یورو) قیمت‌گذاری و از این طریق بایرن مونیخ را نسبت به جذب این بازیکن آلمانی منصرف کند. بایرن در تابستان اخیر هم تا آستانه جذب سانه پیش رفته بود اما مصدومیت بدموقع این بازیکن داستان این انتقال را منتفی کرد. حالا بایرنی‌ها قصد دارند بار دیگر شانس خود را برای جذب این بال آلمانی امتحان کنند اما مدیران باشگاه منچسترسیتی قصد دارند با تعیین قیمت بالای روی این بازیکن، قهرمان آلمان را از این کار منصرف کنند.

پیش از این همین نشریه انگلیسی گزارش داده بود باشگاه بایرن مونیخ همچنان نسبت به جذب لروی سانه علاقه‌مند است و قصد دارد در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی نسبت به خدمت گرفتن بال آلمانی منچسترسیتی اقدام کند. سانه 23 ساله که در حدود دو و ماه و نیم پیش مصدوم شد، انتظار می‌رود در ماه فوریه یا مارس 2020 بتواند به شرایط بازی برسد که این برای بایرن مونیخ که قصد دارد در ماه ژانویه نسبت به جذب این بازیکن اقدام کند، ایده‌آل است.

این بال آلمانی اواسط مرداد ماه در جریان دیدار منچسترسیتی با لیورپول در جام خیریه انگلیس از ناحیه لیگامنت زانو دچار مصدومیت شد و باشگاه منچسترسیتی در آن مقطع اعلام کرد این بازیکن در حدود هفت ماه به دور از مستطیل سبز خواهد بود.  رسانه‌‌های آلمانی در تابستان گزارش داده بودند که بال پیشین شالکه در مسیر پیوستن به بایرن مونیخ قرار داد و حتی برای عقد قراردادی پنج ساله با دستمزد سالیانه 18 میلیون یورو با بایرن به توافق رسیده است.

بال تیم ملی فوتبال آلمان تاکنون در 134 بازی از رقابت‌های مختلف برای منچسترسیتی به میدان رفته و 39 گل نیز به ثمر رسانده است.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی

تیم فوتبال بایرن مونیخ

لروی سانه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا