Tamasha

قیمت دلار امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ + جدول

ارزش سهام عدالت امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

ادر پایان معاملات امروز بازار سهام ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۰.۸درصد افزایش یافت.

ارزش سهام عدالت امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (29 شهریور 1400) ارزش سهام عدالت 532 هزارتومانی دارندگان این سهام به 12 میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان رسید که با احتساب افزایش سرمایه ها، این رقم به حدود 13.8 میلیون تومان می رسد. 

همچنین ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی دارندگان این سهام به 9 میلیون و هشتصد وهفتاد و چهار هزار تومان رسید.

اشتراک گذاری

اخبار پیشنهادی

ارسال نظرات

آخرین اخبار

پربازدید ترین ها

پربحث ترین ها

سهام عدالت من چقدر می ارزد

ارزش سهام عدالت من امروز پنجشنبه، 3 شهریوی 1401 چقدر شده است؟

سهام عدالت من چقدر می ارزد

سهام عدالت از زمان آزادسازی، تاکنون، با نوسان زیادی روبرو بوده است. بیش از نیمی از جمعیت کشور دارای برگه های سهام عدالت هستند و به همین دلیل، اخبار سهام عدالت برای مردم حائز اهمیت است. سود سهام عدالت امسال 100 افزایش پیدا کرده است.  ارزش سهام عدالت امروز چند شده است؟

امروز ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به ۸ میلیون ۵۶۵هزار و۳۱۵تومان رسید.

شاخص کل بازار بورس نیز با ۱۰۲۲۰ واحد افزایش در ارتفاع ۱.۴۴۱.۶۹۷ و شاخص هم  وزن در ارتفاع ۴۰۸.۰۱۱ واحدی قرار گرفته است.

سهام عدالت | وام سهام عدالت | اخبار سهام عدالت

ارزش معاملات امروز بازار بورس۳۸۱۲ میلیارد تومان بود که در نهایت ارزش کل بازار بورس را در رقم ۵۴۲۷ هزار میلیارد تومان قرار داد. 

بیشترین تاثیرگذاری شاخص بازار شپنا،شبندر،فولاد،شتران،نوری،حکشتی،شستا بیشترین تاثیرگذاری بر شاخص بازار شراز ، آریا، فغدیر، شاوان،بپاس،شگویا و دی است. برخی نمادهای موجود در پرتفوی سهام عدالت در معاملات امروز با افزایش قیمت مواجه شدند.

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزارتومانی دارندگان این سهام به ۹ میلیون و۳۶۱هزار و۵۵۰ تومان رسید.

محمد باغستانی، مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، در زمینه سهام عدالت متوفیان می‌گوید: پیش‌بینی‌ها و هماهنگی‌ها نشان می‌دهد که بتوانیم سامانه انتقال سهام عدالت به وراث را تا شهریور ۱۴۰۱ کلید بزنیم.

سهام عدالت

پیش از این اعلام شده بود که وراث این افراد باید امور مربوط به انحصار ورثه را انجام دهند و پس از آن در انتظار راه‌اندازی سامانه الکترونیکی برای تقسیم سود سهام متوفی به وراث منتظر بمانند. پس از راه‌اندازی این سامانه سود سهام عدالت فرد متوفی، بر اساس انحصار ورثه، به حساب وراث واریز خواهد شد.

سبد سهام عدالت از تعدادی سهام ارزنده و نمادهای بزرگ بازار سرمایه تشکیل شده است که در هفته‌ های گذشته با نوسان در میزان ارزش همراه بوده است. این سهام در بهمن ماه با کاهش ارزش مواجه شد و در اسفندماه نیز روند نوسانی داشت.

ارزش این سهام در هفته اول فروردین ماه برخلاف رشد شاخص‌های عملکردی بازار سرمایه، با کاهش ارزش مواجه شد، اما در هفته دوم فروردین ماه و با رشد شاخص کل، ارزش سهام عدالت نیز رشد قابل قبولی داشته است. البته ارزش این سهام در هفته سوم فروردین ماه با افت مواجه شد. ارزش این سهام در هفته چهارم فروردین ماه با رشد ۴ درصدی که داشت افزایش قابل توجهی پیدا کرد.

سهام عدالت

سهام عدالت در تمام هفته های اردیبهشت ماه با افزایش ارزش روبرو شد. ارزش سهام عدالت در هفته اول اردیبهشت ماه با رشد ۰.۸۵ درصدی مواجه شده است. ارزش این سهام در هفته دوم اردیبهشت ماه کاهش ۰.۴۲ درصدی یافت. ارزش این سبد دارایی در هفته سوم اردیبهشت ماه رشد ۰.۶۸ درصدی را تجربه کرد. ارزش سهام عدالت در هفته پایانی اردیبهشت ماه با رشد ۱.۷ درصدی روبرو شد.

بسیاری از کارشناسان معتقدند، نمادهای حاضر در سبد سهام عدالت از ارزنده‌ترین سهم‌های بازار سرمایه هستند. با این حال، ارزش برگه‌های سهام عدالت در برگه‌های مختلف به ترتیب برابر است با ۷ میلیون و ۳۷۸ هزار تومان، ۸ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان، ۹ میلیون و ۵۹۷ هزار تومان و ۱۸ میلیون و ۴۰ هزار تومان.برگه‌های سهام عدالت در قیمت‌های اسمی ۴۰۹ هزار تومانی، ۴۹۲ هزار تومانی، ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی در هفته سوم اردیبهشت ماه به ترتیب با کاهش  ۱۱۶ هزار تومانی، ۱۴۰ هزار تومانی، ۱۵۱ هزار تومانی و ۲۸۴ هزار تومانی نسبت به هفته دوم خردادماه مواجه شده‌اند.

بنابراین گزارش، ارزش سهام عدالت نسبت به اول مرداد سال گذشته به ترتیب با کاهش قیمت ۸ میلیون و ۲۰۱ هزار تومانی، ۹ میلیون و ۸۶۵ هزار تومانی، ۱۰ میلیون و ۶۶۷ هزار تومانی و ۲۰ میلیون و ۵۱ هزار تومانی روبرو شده است.

 سهامداران سهام عدالت برای استعلام وضعیت پرداخت سود سهام خود می‌توانند با ورود به سامانه سهام عدالت در تارنمای «www.Sahamedalat.ir» نسبت به مشاهده زمان و مبلغ واریز سود سهام عدالت اقدام کنند.

همچنین سهامدارانی که تاکنون سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده اند، باید هر چه سریعتر در سامانه سجام ثبت کنند تا در فهرست پرداخت سود جامانده های سهام عدالت قرار گیرند.

منبع: صفحه اقتصاد

قیمت دلار امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ + جدول

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی، امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

قیمت دلار امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ + جدول

صرافی‌های بانک‌ها صبح امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۸۷۹۳۳ ریال اعلام کرده‌اند که نسبت به آخرین قیمت‌های روز کاری گذشته کاهش یافته است. نرخ خرید در این صرافی‌ها نیز ۲۸۵۰۶۸ است.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها، ۲۸۸۴۳۵ ریال و نرخ خرید آن ۲۸۵۵۶۵ ریال ریال اعلام شده است.

1331637_775

ارزش سهام عدالت امروز 29 مرداد 1401

ارزش سهام عدالت امروز 29 مرداد 1401 ، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به 8 میلیون و591هزار و873تومان رسید.

ارزش سهام عدالت امروز 29 مرداد 1401

به گزارش رصد روز، ارزش سهام عدالت امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ، ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به ۸ میلیون و۵۹۱هزار و۸۷۳تومان رسید.

شاخص کل بازار بورس نیز با ۱۲۵۹۳ واحد کاهش در ارتفاع ۱.۴۳۸.۸۱۰ و شاخص هم  وزن در ارتفاع ۳۹۷.۴۱۰ واحدی قرار گرفته است.

بیشترین تاثیرگذاری شاخص بازار فارس،کچاد،فملی،کگل،اخابر،وغدیر و نوری بیشترین تاثیرگذاری بر شاخص بازار فرابورس آریا،شراز،زاگرس،کگهر ،غصینو و خدیزل فرابورس است. برخی نمادهای موجود در پرتفوی سهام عدالت در معاملات امروز با کاهش قیمت مواجه شدند.

(تومان)

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (۲۹ مرداد۱۴۰۱) ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزارتومانی دارندگان این سهام به ۹ میلیون و۳۳۷ هزار و۶۳۸ تومان رسید.

تعداد هرسهم برگه سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی خود را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

(تومان)

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

کلمات کلیدی

سهام عدالت , قیمت سهام عدالت , فروش سهام عدالت , سود سهام عدالت , ارزش سهام عدالت , سهام عدالت جدید , سهام عدالت امروز , سهام عدالت | جاماندگان سهام عدالت | اخبار سهام عدالت , جدول , دلار , یورو , قیمت , شهریور

ارزش سهام عدالت امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ چقدر است؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا